NetworkManager-vpnc - en to bg translation catalogue (49 entries)

en: _Secondary Password:
bg: _Втора парола:

en: _Username:
bg: Потребителско _име:

en: _Domain:
bg: _Домейн:

en: _Password:
bg: _Парола:

en: Connect _anonymously
bg: _Анонимно свързване

en: Connect as _user:
bg: Свързване _като потребителя:

en: _Remember passwords for this session
bg: _Запомняне на паролата за тази сесия

en: _Save passwords in keyring
bg: Запазване на паролата в клю_чодържателя

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network '%s'.
bg: Трябва да се идентифицирате, за да ползвате ВЧМ „%s“.

en: Authenticate VPN
bg: Идентифициране пред ВЧМ

en: _Group Password:
bg: _Парола на групата:

en: Add, Remove, and Edit VPN Connections
bg: Добавяне, изтриване и редактиране на връзки към ВЧМ

en: VPN Connection Manager (vpnc)
bg: Управление на връзките към ВЧМ (за vpnc)

en: Compatible Cisco VPN client (vpnc)
bg: Клиент съвместим с ВЧМ на Cisco (vpnc)

en: The following vpnc VPN connection will be created:
bg: Ще бъде създадена следната връзка чрез vpnc:

en: Name:  %s
bg: Име: „%s“

en: Gateway:  %s
bg: Шлюз: %s

en: Group Name:  %s
bg: Име на групата: %s

en: Username:  %s
bg: Потребителско име: %s

en: Domain:  %s
bg: Домейн: %s

en: Routes:  %s
bg: Маршрути:  %s

en: The connection details can be changed using the "Edit" button.
bg: Настройките на връзката могат да се редактират с бутона „Редактиране“.

en: TCP tunneling not supported
bg: Не се поддържа тунелиране по TCP

en: The VPN settings file '%s' specifies that VPN traffic should be tunneled through TCP which is currently not supported in the vpnc software.
    
    The connection can still be created, with TCP tunneling disabled, however it may not work as expected.
bg: Файлът с настройки за ВЧМ - „%s“ указва да се ползва тунелиране по TCP, което не се поддържа в момента от vpnc.
    
    Връзката ще бъде създадена без тунелиране по TCP, но може да не работи според очакванията.

en: Cannot import settings
bg: Настройките не могат да бъдат внесени.

en: The VPN settings file '%s' does not contain valid data.
bg: Файлът с настройки за ВЧМ „%s“ не съдържа валидни данни.

en: Select file to import
bg: Избор на файл за внасяне

note: printf ("in impl_export\n");
en: Save as...
bg: Запазване като...

en: A file named "%s" already exists.
bg: Файл с име „%s“ вече съществува.

en: Do you want to replace it with the one you are saving?
bg: Искате ли да го презапишете?

en: Failed to export configuration
bg: Неуспех при изнасяне на настройките

en: Failed to save file %s
bg: Неуспех при запазването на файла „%s“

en: <b>Connection Name</b>
bg: <b>Име на връзката</b>

en: <b>Required Information</b>
bg: <b>Задължителна информация</b>

en: <i>example: 172.16.0.0/16 10.11.12.0/24</i>
bg: <i>например: 172.16.0.0/16 10.11.12.0/24</i>

en: G_roup Name:
bg: Име на _групата:

en: O_ptional Information
bg: _Незадължителна информация

en: Override _user name
bg: Задаване на друго _потребителско име

en: Please enter the information provided by your system administrator below. Do not enter your password here as you will be prompted when connecting.
bg: Въведете отдолу информацията предоставена от системния ви администратор. Не въвеждайте паролата си. За нея ще бъдете запитани при свързване.

en: Use _domain for authentication
bg: Използване на _домейн за идентификацията

en: _Gateway:
bg: _Шлюз:

en: _Import Saved Configuration...
bg: _Внасяне на запазени настройки...

en: _Name used to identify the connection to the private network, e.g. "Campus VPN" or "Corporate Network"
bg: _Име, което се ползва за различаването на връзката към частната мрежа, напр. „Корпоративна мрежа“.

en: _Only use VPN connection for these addresses
bg: Да се използва само връзката през _ВЧМ за тези адреси

en: The VPN login failed because the user name and password were not accepted.
bg: Неуспешно свързване към ВЧМ  - името или паролата са отхвърлени.

en: The VPN login failed because the VPN program could not be started.
bg: Неуспешно свързване към ВЧМ  - програмата за ВЧМ не може да бъде стартирана.

en: The VPN login failed because the VPN program could not connect to the VPN server.
bg: Неуспешно свързване към ВЧМ  - програмата за ВЧМ не успя да се свърже със сървъра за ВЧМ.

en: The VPN login failed because the VPN configuration options were invalid.
bg: Неуспешно свързване към ВЧМ  - настройките на ВЧМ са грешни.

en: The VPN login failed because the VPN program received an invalid configuration from the VPN server.
bg: Неуспешно свързване към ВЧМ  - програмата за ВЧМ получи грешни настройки от сървъра за ВЧМ.
