tomboy - en to bg translation catalogue (213 entries)

en: Default Plugins
bg: Стандартни приставки

en: Directory containing system-installed Plugins
bg: Папка, съдържаща системно-инсталираните приставки

en: Accessories
bg: Аксесоари

en: Simple and easy to use note-taking
bg: Просто и лесно водене на бележки

en: Tomboy Applet Factory
bg: Фабрика за аплети на Tomboy

en: Tomboy Notes
bg: Бележки (Tomboy)

en: _About
bg: _Относно

en: _Help
bg: _Помощ

en: _Open Plugins Folder
bg: _Отваряне на папката с приставките

en: _Preferences
bg: _Настройки

en: Note-taker
bg: Водене на бележки

en: Create a new Note
bg: Създаване на нова бележка

en: Currently enabled plugins.
bg: Текущо активирани приставки.

en: Custom Font Face
bg: Личен шрифт

en: Enable WikiWord highlighting
bg: Включване на отбелязване като Уики

en: Enable custom font
bg: Включване на личния шрифт

en: Enable global keybindings
bg: Включване на глобалните бързи бутони

en: Enable spellchecking
bg: Включване на проверката на правописа

en: Enable this option to highlight words ThatLookLikeThis. Clicking the word will create a note with that name.
bg: Включете на тази опция, за да се отбелязват думи КоитоИзглеждатТака. Натискането с левия бутон на мишката върху думата ще създаде бележка със същото име.

en: HTML Export All Linked Notes
bg: Изнасяне на всички свързани бележки в HTML

en: HTML Export Last Directory
bg: Последната папка да се изнесе като HTML

en: HTML Export Linked Notes
bg: Свързани бележки при изнасяне в HTML

en: If enable_custom_font is true, the font name set here will be used as the font when displaying notes.
bg: Ако enable_custom_font е включено, името на шрифта настроено там ще бъде използвано за шрифта на бележките.

en: If true, misspellings will be underlined in red, and correct spelling suggestions shown in the right-click menu.
bg: Ако е включено, сгрешените думи ще бъдат подчертани с червено, а предложенията за верен правопис - изнесени в менюто излизащо при дясно натискане с мишката.

en: If true, the desktop-global keybindings set in /apps/tomboy/global_keybindings will be enabled, allowing for useful Tomboy actions to be available from any application.
bg: Ако е включено, клавишните комбинации указани в /apps/tomboy/global_keybindings ще са включени. Това ще позволи ползването на възможностите на Tomboy от всяко приложение.

en: If true, the font name set in custom_font_face will be used as the font when displaying notes. Otherwise the desktop default font will be used.
bg: Ако е включено, името на шрифта записано в custom_font_face ще бъде използвано за шрифта за показване на бележките. В противен случай ще бъде използван шрифтът по подразбиране.

en: Indicates that the Sticky Note Importer plugin has not been run, so it should run automatically the next time Tomboy starts.
bg: Показва, че приставката за внасянето на лепкавите бележки не е била стартирана досега и трябва да се задейства автоматично при следващото стартиране на Tomboy.

en: Integer determining the minimum number of notes to show in the Tomboy note menu.
bg: Цяло число, указващо минималния брой бележки, които да се показват в менюто на Tomboy за бележки.

en: List containing the names of currently enabled plugins.
bg: Списък, съдържащ имената на активираните приставки.

en: List of pinned notes.
bg: Списък със залепените бележки

en: Minimum number of notes to show in menu
bg: Минимален брой бележки, които да се показват в менюто

en: Open Recent Changes
bg: Отваряне на последните промени

en: Open Search Dialog
bg: Отваряне на прозореца за търсене

en: Open Start Here
bg: Отваряне на началната бележка

en: Set to TRUE to activate
bg: Задайте да е „Истина“, за да активирате

en: Show applet menu
bg: Показване на менюто за аплетите

en: Start Here Note
bg: Начална бележка

en: Sticky Note Importer First Run
bg: Първо стартиране на приставката за внасянето на лепкавите бележки

en: The global keybinding for creating and displaying a new Note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
bg: Глобалните клавишни комбинации за създаване и показване на нова бележка. Форматът е следния: „&lt;Control&gt;a“ или „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Анализаторът на последователностите позволява употребата на главни и малки букви, както и на съкращения като „&lt;Ctl&gt;“ и „&lt;Ctrl&gt;“. Ако зададете специалния низ „disabled“, няма да има клавишна комбинация за това действие.

en: The global keybinding for opening the "Start Here" note. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
bg: Глобалните клавишни комбинации за създаване и показване на начална бележка. Форматът е следния: „&lt;Control&gt;a“ или „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Анализаторът на последователностите позволява употребата на главни и малки букви, както и на съкращения като „&lt;Ctl&gt;“ и „&lt;Ctrl&gt;“. Ако зададете специалния низ „disabled“, няма да има клавишна комбинация за това действие.

en: The global keybinding for opening the Note Search dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
bg: Глобалните клавишни комбинации за отваряне на прозореца за търсене на бележки. Форматът е следния: „&lt;Control&gt;a“ или „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Анализаторът на последователностите позволява употребата на главни и малки букви, както и на съкращения като „&lt;Ctl&gt;“ и „&lt;Ctrl&gt;“. Ако зададете специалния низ „disabled“, няма да има клавишна комбинация за това действие.

en: The global keybinding for opening the Recent Changes dialog. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
bg: Глобалните клавишни комбинации за отваряне на прозореца за последните промени. Форматът е следния: „&lt;Control&gt;a“ или „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Анализаторът на последователностите позволява употребата на главни и малки букви, както и на съкращения като „&lt;Ctl&gt;“ и „&lt;Ctrl&gt;“. Ако зададете специалния низ „disabled“, няма да има клавишна комбинация за това действие.

en: The global keybinding for showing the Tomboy applet's menu. The format looks like "&lt;Control&gt;a" or "&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "&lt;Ctl&gt;" and "&lt;Ctrl&gt;". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
bg: Глобалните клавишни комбинации за показване на менюто на аплета Tomboy. Форматът е следния: „&lt;Control&gt;a“ или „&lt;Shift&gt;&lt;Alt&gt;F1“. Анализаторът на последователностите позволява употребата на главни и малки букви, както и на съкращения като „&lt;Ctl&gt;“ и „&lt;Ctrl&gt;“. Ако зададете специалния низ „disabled“, няма да има клавишна комбинация за това действие.

en: The handler for "note://" URLs
bg: Програмата за обработка на адреси от вида „note://“

en: The last directory a note was exported to using the Export To HTML plugin.
bg: Последната папка, където е била сложена бележка от приставката за изнасяне в HTML.

en: The last setting for the 'Export linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin.
bg: Последната настройка за кутийката за отмятане „Изнасяне на свързани бележки“ в приставката за изнасяне в HTML.

en: The last setting for the 'Include all other linked notes' checkbox in the Export to HTML plugin. This setting is used in conjunction with the 'HTML Export Linked Notes' setting and is used to specify whether all notes (found recursively) should be included during an export to HTML.
bg: Последната настройка за кутийката за отмятане „Включване на всички свързани бележки“ в приставката за изнасяне в HTML. Тази настройка се използва заедно с настройката „Изнасяне на всички свързани бележки в HTML“ и се използва, за да укаже дали всички бележки (откривани рекурсивно) трябва да се включат при изнасяне към HTML.

en: The note URI of the note that should be considered the "Start Here" note, which is always placed at the bottom of the Tomboy note menu and also accessible by hotkey.
bg: Адресът на бележката, която да се счита за „Начална бележка“. Тя винаги се намира в дъното на менюто за бележки на Tomboy. За нея има и специален ускорител.

en: Whitespace-separated list of note URIs for notes that should always appear in the Tomboy note menu.
bg: Списък с адресите на бележките, разделени с интервали, които винаги да се появяват в менюто на Tomboy за бележки.

en: Print
bg: Печат

en: Preparing pages...
bg: Подготвяне на страниците...

en: Rendering page %d of %d...
bg: Изобразяване на страница %d от общо %d...

en: Printing page %d of %d...
bg: Печатане на страница %d от общо %d...

en: Print preview
bg: Преглед преди печат

en: Page %N of %Q
bg: Страница %N от %Q

en: _File
bg: _Файл

en: _New
bg: _Нова

en: Create a new note
bg: Създаване на нова бележка

en: _Open...
bg: _Отваряне...

en: Open the selected note
bg: Отваряне на избраната бележка

en: _Delete
bg: _Изтриване

en: Delete the selected note
bg: Изтриване на избраната бележка

en: _Close
bg: _Затваряне

en: Close this window
bg: Затваряне на този прозорец

en: _Quit
bg: _Спиране на програмата

en: Quit Tomboy
bg: Спиране на Tomboy

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: Tomboy Preferences
bg: Настройки на Tomboy

en: _Contents
bg: _Съдържание

en: Tomboy Help
bg: Помощ за Tomboy

en: About Tomboy
bg: Относно Tomboy

en: TrayIcon
bg: Икона в областта за уведомяване

en: Create _New Note
bg: Създаване на _нова бележка

en: _Search All Notes
bg: _Търсене из всички бележки

en: Open the Search All Notes window
bg: Отваряне на „Търсене из всички бележки“

en: _About Tomboy
bg: _Относно Tomboy

en: Really delete this note?
bg: Изтриване на тази бележка?

en: If you delete a note it is permanently lost.
bg: Ако изтриете бележка, тя се губи завинаги.

en: <note-content>Start Here
    
    <bold>Welcome to Tomboy!</bold>
    
    Use this "Start Here" note to begin organizing your ideas and thoughts.
    
    You can create new notes to hold your ideas by selecting the "Create New Note" item from the Tomboy Notes menu in your GNOME Panel. Your note will be saved automatically.
    
    Then organize the notes you create by linking related notes and ideas together!
    
    We've created a note called <link:internal>Using Links in Tomboy</link:internal>.  Notice how each time we type <link:internal>Using Links in Tomboy</link:internal> it automatically gets underlined?  Click on the link to open the note.</note-content>
bg: <note-content>Започнете от тук
    
    <bold>Добре дошли в Tomboy!</bold>
    
    Използвайте тази „Начална бележка“, за да организирате вашите идеи и мисли.
    
    Можете да създадете нови бележки, за да съхраните вашите идеи чрез избирането на „Създаване на нова бележка“ от менюто на Tomboy в панела на GNOME.
    
    След това можете да организирате бележките като създавате връзки между тях!
    
    Създадена е бележка наречена <link:internal>Създаване на връзки в Tomboy</link:internal>. Забележете как всеки път когато напишем <link:internal>Създаване на връзки в Tomboy</link:internal> тази фраза се подчертава автоматично. Натиснете върху връзката, за да отворите бележката.</note-content>

en: <note-content>Using Links in Tomboy
    
    Notes in Tomboy can be linked together by highlighting text in the current note and clicking the <bold>Link</bold> button above in the toolbar.  Doing so will create a new note and also underline the note's title in the current note.
    
    Changing the title of a note will update links present in other notes.  This prevents broken links from occurring when a note is renamed.
    
    Also, if you type the name of another note in your current note, it will automatically be linked for you.</note-content>
bg: <note-content>Създаване на връзки в Tomboy
    
    Бележките в Tomboy могат да бъдат свързвани чрез избиране на текст в текущата бележка и натискане на бутона <bold>Връзка</bold> в лентата с инструменти. С това действие ще създадете нова бележка и също така ще подчертаете заглавието на текущата бележка.
    
    Промяната на заглавието на бележка ще доведе до актуализиране на връзките в другите бележки.  Това ще предотврати създаването на счупени връзки при преименуването на бележката.
    
    Също така, ако напишете името на друга бележка във вашата текуща бележка, двете бележки ще се свържат автоматично.</note-content>

note: Attempt to find an existing Start Here note
en: Start Here
bg: Начална бележка

en: Using Links in Tomboy
bg: Създаване на връзки в Tomboy

en: New Note {0}
bg: Нова бележка {0}

en: Describe your new note here.
bg: Опишете новата бележка тук.

en: Find in This Note
bg: Търсене в тази бележка

en: _Link to New Note
bg: _Връзка към нова бележка

en: Te_xt
bg: Те_кст

en: _Find in This Note
bg: _Търсене в тази бележка

en: Clos_e All Notes
bg: Затваряне _на всички бележки

en: Search
bg: Търсене

en: Search your notes (Ctrl-Shift-F)
bg: Търсене в бележките (Ctrl-Shift-F)

en: Link
bg: Връзка

en: Link selected text to a new note (Ctrl-L)
bg: Свързване на избрания текст към друга бележка (Ctrl-L)

en: _Text
bg: _Текст

en: Set properties of text
bg: Настройване свойствата на текста

en: T_ools
bg: _Инструменти

en: Use tools on this note
bg: Използване на инструменти в тази бележка

en: Delete
bg: Изтриване

en: Delete this note
bg: Изтриване на тази бележка

en: _Find...
bg: _Търсене...

en: Find _Next
bg: _Следващо

en: Find _Previous
bg: _Предишно

en: Cannot create note
bg: Създаването на бележка е неуспешно

en: _Find:
bg: _Търсене:

en: _Previous
bg: _Предишно

en: Case _sensitive
bg: _Големината на буквите има значение

en: _Bold
bg: _Получер

en: _Italic
bg: _Курсив

en: _Strikeout
bg: _Зачеркнато

en: _Highlight
bg: _Отбелязване

en: Font Size
bg: Размер на шрифта

en: _Normal
bg: _Нормален

en: Hu_ge
bg: _Огромен

en: _Large
bg: _Голям

en: S_mall
bg: _Малък

en: Bullets
bg: Поточково изброяване

en: Tomboy Project
bg: Проектът Tomboy

en: Cannot fully disable {0}.
bg: {0} не може напълно да се изключи.

en: Cannot fully disable {0} as there still are at least {1} reference to this plugin. This indicates a programming error. Contact the plugin's author and report this problem.
    
    <b>Developer Information:</b> This problem usually occurs when the plugin's Dispose method fails to disconnect all event handlers. The heap-shot profiler ({2}) can help to identify leaking references.
bg: {0} не може напълно да се изключи, защото има поне {1} обекта, които го ползват. Това е грешка. Свържете се с автора на приставката и докладвайте това.
    
    <b>Информация за разработчици:</b> Този проблем обикновено се появява, когато методът на приставката Dispose не успява да разкачи всички методи, които обработват събитие. Програмата {2} може да помогне за идентифициране на проблема.

en: Editing
bg: Редактиране

en: Hotkeys
bg: Бързи клавиши

en: Plugins
bg: Приставки

en: _Spell check while typing
bg: _Автоматична проверка на правописа

en: Misspellings will be underlined in red, with correct spelling suggestions shown in the context menu.
bg: Грешните думи ще бъдат подчертани в червено и предложения за корекция ще бъдат изнесени в контекстното меню.

note: WikiWords...
en: Highlight _WikiWords
bg: Отбелязване на _УикиДуми

en: Enable this option to highlight words <b>ThatLookLikeThis</b>. Clicking the word will create a note with that name.
bg: Включете тази опция, за да отбелязвате думи <b>КоитоИзглеждатТака</b>. Натискане с левия бутон на мишката върху думата ще създаде бележка със същото име.

note: Custom font...
en: Use custom _font
bg: Избор на личен _шрифт

note: Hotkeys...
en: Listen for _Hotkeys
bg: _Очакване за бързи клавиши

en: Hotkeys allow you to quickly access your notes from anywhere with a keypress. Example Hotkeys: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>
bg: Бързите клавиши позволяват достъп до бележките с натискане на клавишна комбинация. Например: <b>&lt;Control&gt;&lt;Shift&gt;F11</b>, <b>&lt;Alt&gt;N</b>

note: Show notes menu keybinding...
en: Show notes _menu
bg: Показване на _менюто за бележки

note: Open Start Here keybinding...
en: Open "_Start Here"
bg: Отваряне на „_Начална бележка“

note: Create new note keybinding...
en: Create _new note
bg: Създаване на _нова бележка

note: Open Search All Notes window keybinding...
en: Open "Search _All Notes"
bg: Отваряне на „Търсене из _всички бележки“

en: Not available
bg: Не е налично

en: Description:
bg: Описание:

en: Written by:
bg: Написана от:

en: Web site:
bg: Интернет страница:

en: File name:
bg: Име на файла:

en: Settings
bg: Настройки

en: {0} Settings
bg: Настройки на {0}

en: Choose Note Font
bg: Избор на шрифт за бележките

en: Search All Notes
bg: Търсене из всички бележки

en: _Search:
bg: _Търсене:

en: C_ase Sensitive
bg: Големинат_а на буквите има значение

en: Note
bg: Бележка

en: Last Changed
bg: Последно променени

en: Total: {0} note | Total: {0} notes
bg[0]: Общо: {0} бележка
bg[1]: Общо: {0} бележки

en: Matches
bg: Съвпадения

en: {0} match | {0} matches
bg[0]: ({0} съвпадение)
bg[1]: ({0} съвпадения)

en: Today, {0}
bg: Днес, {0}

en: Yesterday, {0}
bg: Вчера, {0}

en: {0} days ago, {1}
bg: преди {0} дни, {1}

en: MMMM d, h:mm tt
bg: d MMMM, h:mm tt

en: MMMM d yyyy, h:mm tt
bg: d MMMM yyyy, h:mm tt

en: Cannot create new note
bg: Неуспех при създаването на нова бележка

en: Copyright © 2004-2007 Alex Graveley
bg: Авторски права: © 2004-2007 Alex Graveley

en: A simple and easy to use desktop note-taking application.
bg: Програма за просто и лесно взимане на бележки.

en: Homepage & Donations
bg: Страница и дарения

en: Tomboy: A simple, easy to use desktop note-taking application.
    Copyright (C) 2004-2006 Alex Graveley <alex@beatniksoftware.com>
bg: Tomboy: Проста и лесна програма за водене на бележки.
    Авторски права: © 2004-2006 Alex Graveley <alex@beatniksoftware.com>

en: Usage:
      --version			Print version information.
      --help			Print this usage message.
      --note-path [path]		Load/store note data in this directory.
      --search [text]		Open the search all notes window with the search text.
bg: Начин на употреба:
      --version                         Показване на информация за версията.
      --help                            Показване на това съобщение.
      --note-path [път]                 Зареждане/съхранение на данните за бележката
                                        в тази папка.
      --search [текст]                  Отваряне на прозореца за търсене във всички
                                        бележки на този текст.

en:   --new-note			Create and display a new note.
      --new-note [title]		Create and display a new note, with a title.
      --open-note [title/url]	Display the existing note matching title.
      --start-here			Display the 'Start Here' note.
      --highlight-search [text]	Search and highlight text in the opened note.
bg:   --new-note                        Създаване и показване на нова бележка.
      --new-note [заглавие]             Създаване и показване на нова бележка със
                                        заглавие.
      --open-note [заглавие/адрес]      Показване на бележка с това заглавие.
      --start-here                      Показване на „Начална бележка“.
      --highlight-search [текст]        Търсене и отбелязване на текст в отворената
                                        бележка.

en:   --check-plugin-unloading	Check if plugins are unloaded properly.
bg:   --check-plugin-unloading   Проверка на изключването на приставка.

en: D-BUS remote control disabled.
bg: Отдалеченият контрол на D-BUS е спрян.

en: Version {0}
bg: Версия {0}

en: Tomboy: unsupported option '{0}'
    Try 'tomboy --help' for more information.
    D-BUS remote control disabled.
bg: Tomboy: неподдържана опция „{0}“
    Опитайте с „tomboy --help“ за повече информация.
    Отдалеченият контрол на D-BUS е изключен.

en:  (new)
bg: (ново)

note: initial newline
en: dddd, MMMM d, h:mm tt
bg: d MMMM - dddd, h:mm tt

en: The "Tomboy Notes Manual" could not be found.  Please verify that your installation has been completed successfully.
bg: Ръководството на Tomboy не бе открито. Проверете инсталацията си.

en: Help not found
bg: Помощта не е  открита

en: (Untitled {0})
bg: (Без име {0})

en: A note with the title <b>{0}</b> already exists. Please choose another name for this note before continuing.
bg: Бележка със заглавие <b>{0}</b> вече съществува. Изберете друго име за тази бележка преди да продължите.

en: Note title taken
bg: Прието е заглавието на бележката

en: Cannot open location
bg: Не може да се отвори местонахождението

en: _Copy Link Address
bg: _Копиране на адреса на връзката

en: _Open Link
bg: _Отваряне на връзка

en: What links here?
bg: Бележки свързани с тази

en: (none)
bg: (нищо)

en: Use the following:
bg: Ползване на следното:

en: Host Name
bg: Име на хоста

en: Icon
bg: Икона

en: Select an icon...
bg: Избор на икона...

note: Extra Widget
en: _Host name:
bg: Име на _хоста:

en: No host name specified
bg: Не е указано име

en: You must specify the Bugzilla host name to use with this icon.
bg: Трябва да укажете името на хоста на Bugzilla, за да използвате тази икона.

en: Error saving icon
bg: Грешка при запазване на икона

en: Could not save the icon file.
bg: Файлът с иконата не може да бъде запазен.

en: Really remove this icon?
bg: Изтриване на тази икона?

en: If you remove an icon it is permanently lost.
bg: Ако изтриете икона, тя се губи завинаги.

en: Cannot open email
bg: Неуспех при отварянето на е-пощата

en: Export to HTML
bg: Изнасяне на тази бележка в HTML

en: Your note was exported to "{0}".
bg: Бележката бе изнесена в „{0}“

en: Note exported successfully
bg: Бележката бе успешно изнесена.

en: Access denied.
bg: Достъпът е отказан.

en: Folder does not exist.
bg: Папката не съществува.

en: Could not save the file "{0}"
bg: Файлът „{0}“ не съществува.

en: Destination for HTML Export
bg: Папка-цел за изнасяне в HTML

en: Export linked notes
bg: Изнасяне на свързани бележки

en: Include all other linked notes
bg: Включване на всички свързани бележки

en: _Fixed Width
bg: _Равноширок

en: Cannot contact '{0}'
bg: Неуспех при свързването с „{0}“

en: Error running gaim-remote: {0}
bg: Грешка при стартирането на gaim-remote: {0}

en: Today:
bg: Днес:

en: Today: Template
bg: Бел. за деня: шаблон

note: Format: "Today: Friday, July 01 2005"
en: dddd, MMMM d yyyy
bg: d MMMM yyyy, dddd

en: Tasks
bg: Задачи

en: Appointments
bg: Срещи

en: Import from Sticky Notes
bg: Внасяне от лепкавите бележки

en: No Sticky Notes found
bg: Не са открити лепкави бележки

en: No suitable Sticky Notes file was found at "{0}".
bg: Не е открит подходящ файл за лепкави бележки на „{0}“.

en: Sticky Notes import completed
bg: Завърши внасянето на лепкавите бележки

en: <b>{0}</b> of <b>{1}</b> Sticky Notes were successfully imported.
bg: Успешно са внесени <b>{0}</b> от общо <b>{1}</b> лепкави бележки.

en: Untitled
bg: Без име

en: Sticky Note:
bg: Лепкава бележка:
