vte - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Unable to convert characters from %s to %s.
bg: Неуспех при преобразването на знаците от %s към %s.

en: Attempt to set invalid NRC map '%c'.
bg: Опит за поставяне на невалидна карта за NRC „%c“.

note: Application signalled an "identified coding system" we haven't heard of.  See ECMA-35 for gory details.
en: Unrecognized identified coding system.
bg: Неразпозната идентификациона кодираща система.

en: Attempt to set invalid wide NRC map '%c'.
bg: Опит за поставяне на невалидно широка карта за NRC „%c“.

note: Give the user some clue as to why session logging is not * going to work (assuming we can open a pty using some other * method).
en: can not run %s
bg: не може да се изпълни %s

en: Error creating signal pipe.
bg: Грешка при създаването на сигнален канал.

en: Duplicate (%s/%s)!
bg: Повтаряне (%s/%s)!

en: Error compiling regular expression "%s".
bg: Грешка при изчисляването на регулярния израз „%s“.

en: No handler for control sequence `%s' defined.
bg: Няма дефиниция за обработка на контролната последователност „%s“

note: Translators: %s is replaced with error message returned by strerror().
en: Error reading from child: %s.
bg: Грешка при четене от дъщерния процес: %s.

en: Unable to send data to child, invalid charset convertor
bg: Неуспех при изпращането на данни на дъщерния процес, неправилно преобразуване на знаци

en: Error (%s) converting data for child, dropping.
bg: Грешка (%s) при преобразуването на данните за дъщерния процес, пропускане.

en: Error reading PTY size, using defaults: %s.
bg: Грешка при прочитането на размера на терминала, използване на %s по подразбиране.

en: Error setting PTY size: %s.
bg: Грешка при задаването на размера на терминала: %s.

note: Aaargh.  We're screwed.
en: _vte_conv_open() failed setting word characters
bg: _vte_conv_open() не успя да зададе знаците на думите

en: Got unexpected (key?) sequence `%s'.
bg: Получена е неочаквана последователност (от клавиши?) „%s“.

note: Bail back to normal mode.
en: Could not open console.
bg: Терминалът не може да бъде отворен.

en: Could not parse the geometry spec passed to --geometry
bg: Геометрията подадена чрез „--geometry“ не може да се анализира

en: Unknown pixel mode %d.
bg: Непознат режим на писели %d.

en: Can not find appropiate font for character U+%04x.
bg: Не може да се намери подходящ шрифт за знака U+%04x.
