GNOME 2 - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: GNOME Hello Demo
bg: GNOME Здравей - демонстрация

en: Sample application using GNOME technologies
bg: Примерно приложение използващо GNOME технологии

en: GNOME Hello
bg: GNOME Здравей

en: Hello, World!
bg: Здравей, свят!

en: Could not parse geometry string `%s'
bg: Не успях да анализирам низа за геометрията `%s'

en: Special Greetings to:
bg: Специални поздрави за:

en: Say hello to specific people listed on the command line
bg: Кажи здравей на хората изброени на командния ред

en: Specify a message other than "Hello, World!"
bg: Използвне на друго съобщение вместо „Здравей, свят!“

en: MESSAGE
bg: СЪОБЩЕНИЕ

en: Specify the geometry of the main window
bg: Укажи геометрията на главния прозорец

en: GEOMETRY
bg: ГЕОМЕТРИЯ

en: You must specify someone to greet.
bg: Трябва да укажете някой, когото да поздравите.

en: Command line arguments are only allowed with --greet.
bg: Атрибутите на командния ред се приемат единствено с --greet.

en: _File
bg: _Файл

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _Help
bg: _Помощ

en: _New
bg: _Ново

en: _Open
bg: _Отваряне

en: _Save
bg: _Запазване

en: Save _As
bg: Запазване _като

en: _Close
bg: З_атваряне

en: _Quit
bg: Затва_ряне на програмата

en: Cu_t
bg: _Отрязване

en: _Copy
bg: _Копиране

en: _Paste
bg: _Поставяне

en: Select _All
bg: Избиране _на всичко

en: C_lear
bg: _Изчистване

en: _Undo
bg: _Връщане

en: _Redo
bg: _Отказване на връщането

en: _Find
bg: Търсене

en: Find Ne_xt
bg: Отк_риване на следващо

en: R_eplace
bg: З_аменяне

en: Pr_operties
bg: Настройки

en: _Contents
bg: _Потребителско ръководство

en: _About
bg: _Относно

en: _Previous
bg: _Предишно

en: _Next
bg: _Следващо

en: This does nothing; it is only a demonstration.
bg: Това не прави нищо, а е само демонстрация.
