NetworkManager-openvpn - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: _Password:
bg: _Парола:

en: _Secondary Password:
bg: _Втора парола:

en: _Username:
bg: Потребителско _име:

en: _Domain:
bg: _Домейн:

en: Connect _anonymously
bg: _Анонимно свързване

en: Connect as _user:
bg: Свързване _като потребителя:

en: _Remember password for this session
bg: _Запомняне на паролата за тази сесия

en: _Save password in keyring
bg: Запазване на паролата в клю_чодържателя

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network '%s'.
bg: Трябва да се идентифицирате, за да ползвате ВЧМ „%s“.

en: Authenticate VPN
bg: Идентифициране пред ВЧМ

en: Certificate pass_word:
bg: Парола за _сертификата:

en: Certificate password:
bg: Парола за сертификата:

en: Password
bg: Парола
