eog-plugins master - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Display the geolocation of the image on a map
bg: Показване на географското положение на изображението на карта

en: Map
bg: Карта

en:  (invalid Unicode)
bg:  (невалиден Уникод)

note: TRANSLATORS: This is the actual focal length used when the image was taken.
en: %.1fmm (lens)
bg: %.1f мм (лещи)

note: Print as float to get a similar look as above. TRANSLATORS: This is the equivalent focal length assuming a 35mm film camera.
en: %.1fmm (35mm film)
bg: %.1f мм (филм 35 мм)

en: <b>General</b>
bg: <b>Общи</b>

en: <b>Histogram</b>
bg: <b>Хистограма</b>

en: Display RGB histogram
bg: Показване на хистограма на RGB

en: Display camera settings in statusbar
bg: Показване на настройките на фотоапарата в лентата за състояние

en: Display per-channel histogram
bg: Показване на хистограма за всеки канал

en: Displays camera settings and histogram
bg: Показване на настройки на фотоапарата и хистограма

en: Exif display
bg: Данни на Exif

en: <b>Aperture:</b>
bg: <b>Бленда:</b>

en: <b>Description:</b>
bg: <b>Описание:</b>

en: <b>Expo. Time:</b>
bg: <b>Време за експонация:</b>

en: <b>Expo. bias:</b>
bg: <b>Корекция за експонация:</b>

en: <b>ISO speed:</b>
bg: <b>Скорост по ISO:</b>

en: <b>Metering:</b>
bg: <b>Режим на мерене:</b>

en: <b>Zoom:</b>
bg: <b>Обектив:</b>

en: Fit to width
bg: Напасване по широчина

en: Zoom to fit image width
bg: Мащабиране до напасване по широчината на изображението

en: Shuffles images in slideshow mode
bg: Превключва изображения като прожекция

en: Slideshow Shuffle
bg: Прожекция

en: Flickr Uploader
bg: Качване във Flickr

en: Upload your pictures to Flickr
bg: Качване на снимки във Flickr

en: Upload to Flickr
bg: Качване във Flickr

en: Python Console
bg: Конзола на Питон

en: Python console for Eye of GNOME
bg: Конзола на Питон за Eog
