gnome-keyring master - en to bg translation catalogue (274 entries)

note: TRANSLATORS: Don't translate text in markup (ie: HTML or XML tags)
en: The application '%s' (%s) wants to access the password for '<object prop='name'/>' in the default keyring.
bg: Програмата „%s“ (%s) иска достъп до паролата за „<object prop='name'/>“ в стандартния ключодържател.

note: TRANSLATORS: Don't translate text in markup (ie: HTML or XML tags)
en: The application '%s' (%s) wants to access the password for '<object prop='name'/>' in %s.
bg: Програмата „%s“ (%s) иска достъп до паролата за „<object prop='name'/>“ в %s.

note: TRANSLATORS: Don't translate text in markup (ie: HTML or XML tags)
en: The application '%s' wants to access the password for '<object prop='name'/>' in the default keyring.
bg: Програмата „%s“ иска достъп до паролата за „<object prop='name'/>“ в стандартния ключодържател.

note: TRANSLATORS: Don't translate text in markup (ie: HTML or XML tags)
en: The application '%s' wants to access the password for '<object prop='name'/>' in %s.
bg: Програмата „%s“ иска достъп до паролата за „<object prop='name'/>“ в %s.

note: TRANSLATORS: Don't translate text in markup (ie: HTML or XML tags)
en: An unknown application wants to access the password for '<object prop='name'/>' in the default keyring.
bg: Непозната програма иска достъп до паролата за „<object prop='name'/>“ в стандартния ключодържател.

note: TRANSLATORS: Don't translate text in markup (ie: HTML or XML tags)
en: An unknown application wants to access the password for '<object prop='name'/>' in %s.
bg: Непозната програма иска достъп до паролата за „<object prop='name'/>“ в %s.

note: And put together the ask request
en: Allow access
bg: Позволяване на достъп

en: Allow application access to keyring?
bg: Да се позволи ли достъп на програмата до ключодържателя?

note: TRANSLATORS: The default keyring is locked
en: The application '%s' (%s) wants access to the default keyring, but it is locked
bg: Програмата „%s“ (%s) иска достъп до стандартния ключодържател, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The keyring '%s' is locked
en: The application '%s' (%s) wants access to the keyring '%s', but it is locked
bg: Програмата „%s“ (%s) иска достъп до ключодържателя „%s“, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The default keyring is locked
en: The application '%s' wants access to the default keyring, but it is locked
bg: Програмата „%s“ иска достъп до стандартния ключодържател, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The keyring '%s' is locked
en: The application '%s' wants access to the keyring '%s', but it is locked
bg: Програмата „%s“ иска достъп до ключодържателя „%s“, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The default keyring is locked
en: An unknown application wants access to the default keyring, but it is locked
bg: Непозната програма иска достъп до стандартния ключодържател, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The keyring '%s' is locked
en: An unknown application wants access to the keyring '%s', but it is locked
bg: Непозната програма иска достъп до ключодържателя „%s“, но той е заключен

en: Enter password for default keyring to unlock
bg: Въведете парола за стандартния ключодържател, за да го отключите

en: Enter password for keyring '%s' to unlock
bg: Въведете парола за ключодържателя „%s“, за да го отключите

note: And put together the ask request
en: Unlock Keyring
bg: Отключване на ключодържател

en: Automatically unlock this keyring when I log in.
bg: Автоматично отключване на ключодържателя при влизане.

note: TRANSLATORS: The password is for the new keyring
en: The application '%s' (%s) wants to create a new keyring called '%s'. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Програмата „%s“ (%s) иска да създаде нов ключодържател наречен „%s“. Трябва да изберете парола за него.

note: TRANSLATORS: The password is for the new keyring
en: The application '%s' (%s) wants to create a new default keyring. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Програмата „%s“ (%s) иска да създаде нов стандартен ключодържател. Трябва да изберете парола за него.

note: TRANSLATORS: The password is for the new keyring
en: The application '%s' wants to create a new keyring called '%s'. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Програмата „%s“ иска да създаде нов ключодържател наречен „%s“. Трябва да изберете парола за него.

note: TRANSLATORS: The password is for the new keyring
en: The application '%s' wants to create a new default keyring. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Програмата „%s“ иска да създаде нов стандартен ключодържател. Трябва да изберете парола за него.

note: TRANSLATORS: The password is for the new keyring
en: An unknown application wants to create a new keyring called '%s'. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Непозната програма иска да създаде нов ключодържател наречен „%s“. Трябва да изберете парола за него.

note: TRANSLATORS: The password is for the new keyring
en: An unknown application wants to create a new default keyring. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Непозната програма иска да създаде нов стандартен ключодържател. Трябва да изберете парола за него.

note: And put together the ask request
en: New Keyring Password
bg: Нова парола за ключодържател

en: Choose password for new keyring
bg: Изберете паролата за новия ключодържател

en: The application '%s' (%s) wants to change the password for the '%s' keyring. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Програмата „%s“ (%s) иска да промени паролата за ключодържателя „%s“. Трябва да изберете парола за него.

en: The application '%s' (%s) wants to change the password for the default keyring. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Програмата „%s“ (%s) иска да промени паролата за стандартния ключодържател. Трябва да изберете парола за него.

en: The application '%s' wants to change the password for the '%s' keyring. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Програмата „%s“ иска да промени паролата за ключодържателя „%s“. Трябва да изберете парола за него.

en: The application '%s' wants to change the password for the default keyring. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Програмата „%s“ иска да промени паролата за стандартния ключодържател. Трябва да изберете парола за него.

en: An unknown application wants to change the password for the '%s' keyring. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Непозната програма иска да промени паролата за ключодържателя „%s“. Трябва да изберете парола за него.

en: An unknown application wants to change the password for the default keyring. You have to choose the password you want to use for it.
bg: Непозната програма иска да промени паролата за стандартния ключодържател. Трябва да изберете парола за него.

en: Choose a new password for the '%s' keyring.
bg: Изберете нова парола за ключодържателя „%s“.

en: Choose a new password for the default keyring.
bg: Изберете нова парола за стандартния ключодържател.

note: And put together the ask request
en: Change Keyring Password
bg: Нова парола за ключодържателя

en: The application '%s' (%s) wants to store a password, but there is no default keyring. To create one, you need to choose the password you wish to use for it.
bg: Програмата „%s“ (%s) иска да запази парола, но няма стандартен ключодържател. За да създадете такъв, трябва да изберете парола за него.

en: The application '%s' wants to store a password, but there is no default keyring. To create one, you need to choose the password you wish to use for it.
bg: Програмата „%s“ иска да запази парола, но няма стандартен ключодържател. За да създадете такъв, трябва да изберете парола за него.

en: An unknown application wants to store a password, but there is no default keyring. To create one, you need to choose the password you wish to use for it.
bg: Непозната програма иска да запази парола, но няма стандартен ключодържател. За да създадете такъв, трябва да изберете парола за него.

note: And put together the ask request
en: Create Default Keyring
bg: Създаване на стандартен ключодържател

en: Choose password for default keyring
bg: Изберете парола за стандартния ключодържател

en: This option enables the PKCS#11 component in the gnome-keyring daemon. It only takes effect as gnome-keyring-daemon starts, (ie: when the user logs in). This setting may be overridden when certain command line arguments are passed to the daemon.
bg: Тази опция задейства модула за PKCS#11 в демона gnome-keyring и има ефект само при стартирането на gnome-keyring-daemon (т.е. когато потребителят влиза в системата). Тази настройка може да се заобиколи чрез определени опции на командния ред, зададени на демона.

en: This option enables the SSH agent in the gnome-keyring daemon. It only takes effect as gnome-keyring-daemon starts, (ie: when the user logs in). This setting may be overridden when certain command line arguments are passed to the daemon.
bg: Тази опция задейства агента на SSH в демона gnome-keyring и има ефект само при стартирането на gnome-keyring-daemon (т.е. когато потребителят влиза в системата). Тази настройка може да се заобиколи чрез определени опции на командния ред, зададени на демона.

en: Whether the gnome-keyring PKCS#11 component is enabled.
bg: Дали да се задейства модулът за PKCS#11 на gnome-keyring.

en: Whether the gnome-keyring SSH agent is enabled.
bg: Дали да се задейства агентът на SSH в gnome-keyring.

en: GNOME Keyring Daemon
bg: Демон за ключодържатерли на GNOME

note: And put together the ask request
en: Unlock Login Keyring
bg: Отключване на ключодържателя за влизане в системата

en: Enter login password to unlock keyring
bg: Въведете паролата за влизане, за да отключите ключодържателя

en: Your login keyring was not automatically unlocked when you logged into this computer.
bg: Ключодържателят за влизане не беше отключен автоматично при влизането ви в системата.

note: And put together the ask request
en: Create Login Keyring
bg: Създаване на ключодържател за влизане в системата

en: Enter your login password
bg: Въведете паролата за влизане

en: Your login keyring was not automatically created when you logged into this computer. It will now be created.
bg: Ключодържателят за влизане не беше създаден автоматично при влизането ви в системата. Ще бъде създаден сега.

en: Unlock password for %s keyring
bg: Парола за ключодържателя „%s“

en: Unlock private key
bg: Отключване на частен ключ

en: Unlock certificate
bg: Отключване на сертификат

en: Unlock public key
bg: Отключване на публичен ключ

en: Unlock
bg: Отключване

en: Enter password to unlock the private key
bg: Въведете парола за отключване на частния ключ

en: Enter password to unlock the certificate
bg: Въведете парола за отключване на сертификата

en: Enter password to unlock the public key
bg: Въведете парола за отключване на публичния ключ

en: Enter password to unlock
bg: Въведете парола за отключване

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key '%s', but it is locked
bg: Програма иска достъп до частния ключ „%s“, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate '%s', but it is locked
bg: Програма иска достъп до сертификата „%s“, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key '%s', but it is locked
bg: Програма иска достъп до публичния ключ „%s“, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to '%s', but it is locked
bg: Програма иска достъп до „%s“, но той е заключен

en: Automatically unlock this private key when I log in.
bg: Автоматично отключване на този частен ключ при влизане.

en: Automatically unlock this certificate when I log in.
bg: Автоматично отключване на този сертификат при влизане.

en: Automatically unlock this public key when I log in.
bg: Автоматично отключване на този публичен ключ при влизане.

en: Automatically unlock this when I log in
bg: Автоматично отключване при влизане.

en: Unlock certificate/key storage
bg: Отключване на ключодържателя

en: Enter password to unlock the certificate/key storage
bg: Въведете парола за отключване на ключодържателя

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage '%s', but it is locked
bg: Програма иска достъп до ключодържателя „%s“, но той е заключен

en: Automatically unlock secure storage when I log in.
bg: Автоматично отключване на защитения ключодържател при влизане.

en: New Password Required
bg: Изисква се нова парола

en: New password required for secure storage
bg: За защита на ключодържателя се изисква нова парола

en: In order to prepare '%s' for storage of certificates or keys, a password is required
bg: Необходима е парола, за да подготвите ключодържателя „%s“ за съхранението на ключове и сертификати

en: <b><big>Could not grab your mouse.</big></b>
    
    A malicious client may be eavesdropping on your session or you may have just clicked a menu or some application just decided to get focus.
    
    Try again.
bg: <b><big>Мишката ви не може да бъде прихваната.</big></b>
    
    Възможно е злоумишлена програма да подслушва сесията ви или да сте натиснали меню, или някое приложение да е взело фокуса.
    
    Пробвайте отново.

en: <b><big>Could not grab your keyboard.</big></b>
    
    A malicious client may be eavesdropping on your session or you may have just clicked a menu or some application just decided to get focus.
    
    Try again.
bg: <b><big>Клавиатурата ви не може да бъде прихваната.</big></b>
    
    Възможно е злоумишлена програма да подслушва сесията ви или да сте натиснали меню, или някое приложение да е взело фокуса.
    
    Пробвайте отново.

en: Store passwords unencrypted?
bg: Запазване на паролите нешифрирани?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
bg: Ако изберете празна парола, запазените ви пароли няма да бъдат шифрирани надеждно и ще бъдат достъпни за всеки, който има достъп до вашите файлове.

en: Use Unsafe Storage
bg: Използване на незащитен ключодържател

en: _Location:
bg: _Местоположение:

en: _Old password:
bg: _Стара парола:

en: _Password:
bg: _Парола:

en: _Confirm password:
bg: По_твърждаване на паролата:

en: New password strength
bg: Надеждност на новата парола

en: Passwords do not match.
bg: Паролите не съвпадат.

en: Password cannot be blank
bg: Паролата не може да бъде празна

en: _Deny
bg: _Отказ

en: C_reate
bg: _Създаване

en: C_hange
bg: _Промяна

en: Allow _Once
bg: Позволяване _веднъж

en: _Always Allow
bg: _Позволяване винаги

en: Removable Disk: %s
bg: Преносим диск: %s

en: Removable Disk
bg: Преносим диск

en: Home
bg: Домашна папка

en: The disk or drive this file is located on is not present
bg: Не е достъпно устройството, където се намира този файл

en: Couldn't create directory: %s
bg: Папката не може да бъде създадена: %s

en: Couldn't delete the file: %s
bg: Файлът не може да бъде изтрит: %s

en: Domain Component
bg: Домейн

en: User ID
bg: Идентификатор на потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Date of Birth
bg: Дата на раждане

en: Place of Birth
bg: Месторождение

en: Gender
bg: Пол

en: Country of Citizenship
bg: Гражданство

en: Country of Residence
bg: Държава на местоживеене

en: Common Name
bg: Лично име

en: Surname
bg: Фамилия

en: Serial Number
bg: Сериен номер

en: Country
bg: Държава

en: Locality
bg: Област

en: State
bg: Щат

en: Street
bg: Улица

en: Organization
bg: Организация

en: Organizational Unit
bg: Подразделение

en: Title
bg: Титла

en: Telephone Number
bg: Телефонен номер

en: Given Name
bg: Лично име

en: Initials
bg: Инициали

en: Generation Qualifier
bg: Титла за поколение

en: DN Qualifier
bg: Титла за показваното име

en: Pseudonym
bg: Псевдоним

en: MD2 with RSA
bg: MD2 с RSA

en: MD5 with RSA
bg: MD5 с RSA

en: SHA1 with RSA
bg: SHA1 с RSA

en: SHA1 with DSA
bg: SHA1 с DSA

en: <i>Not Part of Certificate</i>
bg: <i>Не е част от сертификата</i>

en: <i>unknown</i>
bg: <i>неизвестно</i>

en: <Not Part of Certificate>
bg: <Не е част от сертификата>

en: <b>Fingerprints</b>
bg: <b>Отпечатъци</b>

en: <b>Issued By</b>
bg: <b>Издаден от</b>

en: <b>Issued To</b>
bg: <b>Издаден на</b>

en: <b>This certificate has been verified for the following uses:</b>
bg: <b>Този сертификат е бил проверен за следните употреби:</b>

en: <b>Validity</b>
bg: <b>Валидност</b>

en: Common Name (CN)
bg: Общо име (CN)

en: Email Recipient Certificate
bg: Сертификат за получател на е-поща

en: Email Signer Certificate
bg: Сертификат за подпис на е-поща

en: Expires On
bg: Изтича на

en: Issued On
bg: Издаден на

en: MD5 Fingerprint
bg: Отпечатък MD5

en: Organization (O)
bg: Организация (O)

en: Organizational Unit (OU)
bg: Организационна единица (OU)

en: SHA1 Fingerprint
bg: Отпечатък SHA1

en: SSL Client Certificate
bg: Сертификат за клиент по SSL

en: SSL Server Certificate
bg: Сертификат за сървър по SSL

en: Extension
bg: Разширение

en: Identifier
bg: Идентификатор

en: Value
bg: Стойност

en: Critical
bg: Критичен

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

note: The subject
en: Subject Name
bg: Име на получателя

note: The Issuer
en: Issuer Name
bg: Име на издателя

note: The Issued Parameters
en: Issued Certificate
bg: Издаден сертификат

en: Version
bg: Версия

en: Not Valid Before
bg: Не е валиден преди

en: Not Valid After
bg: Не е валиден след

note: Signature
en: Signature
bg: Подпис

en: Signature Algorithm
bg: Алгоритъм на подписа

en: Signature Parameters
bg: Параметри на подписа

note: Public Key Info
en: Public Key Info
bg: Информация за публичен ключ

en: Key Algorithm
bg: Алгоритъм на ключа

en: Key Parameters
bg: Параметри на ключа

en: Key Size
bg: Размер на ключа

en: Public Key
bg: Публичен ключ

note: Fingerprints
en: Fingerprints
bg: Отпечатъци

en: <span size='large' weight='bold'>Import Certificates and Keys</span>
bg: <span size='large' weight='bold'>Внасяне на сертификати и ключове</span>

en: Import Into:
bg: Внасяне в:

en: Password:
bg: Парола:

en: The operation was cancelled
bg: Отменено действие

en: No location available to import to
bg: Няма къде да се внася

en: Import Certificates/Keys
bg: Внасяне на сертификати/ключове

en: Choose a location to store the imported certificates/keys.
bg: Изберете местоположение за внасяните сертификати, ключове.

note: TRANSLATORS: The key is locked.
en: In order to import the private key, it must be unlocked
bg: Трябва да отключите частния ключ, за да го внесете

note: TRANSLATORS: The certificate is locked.
en: In order to import the certificate, it must be unlocked
bg: Трябва да отключите сертификата, за да го внесете

note: TRANSLATORS: The data is locked.
en: In order to import the data, it must be unlocked
bg: Трябва да отключите данните, за да ги внесете

note: TRANSLATORS: The key is locked.
en: In order to import the private key '%s', it must be unlocked
bg: Трябва да отключите частния ключ „%s“, за да го внесете

note: TRANSLATORS: The certificate is locked.
en: In order to import the certificate '%s', it must be unlocked
bg: Трябва да отключите сертификата „%s“, за да го внесете

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked.
en: In order to import '%s', it must be unlocked
bg: Трябва да отключите „%s“, за да го внесете

en: Private Key
bg: Частен ключ

en: Certificate
bg: Сертификат

en: Unrecognized or unsupported data.
bg: Непознати или неподдържани данни.

en: Could not parse invalid or corrupted data.
bg: Неправилни или повредени данни не могат да бъдат анализирани

en: The data is locked
bg: Данните са заключени

en: Insufficient memory available
bg: Няма достатъчно памет

en: The specified slot ID is not valid
bg: Неправилен идентификатор

en: Internal error
bg: Вътрешна грешка

en: The operation failed
bg: Неуспешно действие

en: Invalid arguments
bg: Неправилни аргументи

en: The module cannot create needed threads
bg: Модулът не може да създаде необходимите нишки

en: The module cannot lock data properly
bg: Модулът не може да заключи данните си правилно

en: The field is read-only
bg: Полето е само за четене

en: The field is sensitive and cannot be revealed
bg: Полето съдържа чувствителна информация и не може да бъде показано

en: The field is invalid or does not exist
bg: Полето е неправилно или не съществува

en: Invalid value for field
bg: Полето е с неправилна стойност

en: The data is not valid or unrecognized
bg: Неправилни или неразпознати данни

en: The data is too long
bg: Данните са прекалено дълги

en: An error occurred on the device
bg: Грешка в устройството

en: Insufficient memory available on device
bg: Недостатъчно памет на устройството

en: The device was removed or unplugged
bg: Устройството бе махнато или извадено

en: The encrypted data is not valid or unrecognized
bg: Неправилни или неразпознати шифрирани данни

en: The encrypted data is too long
bg: Прекалено дълги шифрирани данни

en: This operation is not supported
bg: Неподдържано действие

en: The key is missing or invalid
bg: Неправилен или липсващ ключ

en: The key is the wrong size
bg: Ключ с неправилен размер

en: The key is of the wrong type
bg: Неправилен вид ключ

en: No key is needed
bg: Ключ не е необходим

en: The key is different than before
bg: Различен ключ от преди

en: A key is needed
bg: Необходим е ключ

en: Cannot include the key in digest
bg: Ключът не може да бъде вмъкнат в извадката

en: This operation cannot be done with this key
bg: Действието не може да бъде извършено с този ключ

en: The key cannot be wrapped
bg: Ключът не може да бъде обвит

en: Cannot export this key
bg: Ключът не може да бъде изнесен

en: The crypto mechanism is invalid or unrecognized
bg: Неправилен или непознат шифриращ механизъм

en: The crypto mechanism has an invalid argument
bg: Шифриращият механизъм получи неправилен аргумент

en: The object is missing or invalid
bg: Липсващ или неправилен обект

en: Another operation is already taking place
bg: В момента вече тече друго действие

en: No operation is taking place
bg: В момента не тече друго действие

en: The password or PIN is incorrect
bg: Грешни парола или ПИН

en: The password or PIN is invalid
bg: Неправилни парола или ПИН

en: The password or PIN is of an invalid length
bg: Парола или ПИН с неправилна дължина

en: The password or PIN has expired
bg: Паролата или ПИН-ът са изтекли

en: The password or PIN is locked
bg: Паролата или ПИН-ът са заключени

en: The session is closed
bg: Сесията е затворена

en: Too many sessions are active
bg: Прекалено много активни сесии

en: The session is invalid
bg: Неправилна сесия

en: The session is read-only
bg: Сесия само за четене

en: An open session exists
bg: Съществува отворена сесия

en: A read-only session exists
bg: Съществува сесия само за четене

en: An administrator session exists
bg: Съществува администраторска сесия

en: The signature is bad or corrupted
bg: Неправилен или счупен подпис

en: The signature is unrecognized or corrupted
bg: Непознат или счупен подпис

en: Certain required fields are missing
bg: Някои задължителни полета липсват

en: Certain fields have invalid values
bg: Някои полета са с неправилни стойности

en: The device is not present or unplugged
bg: Липсващо или извадено устройство

en: The device is invalid or unrecognizable
bg: Неправилно или непознато устройство

en: The device is write protected
bg: Устройство със защита срещу запис

en: Cannot import because the key is invalid
bg: Неправилен ключ няма да бъде внесен

en: Cannot import because the key is of the wrong size
bg: Ключ с неправилен размер няма да бъде внесен

en: Cannot import because the key is of the wrong type
bg: Неправилен вид ключ няма да бъде внесен

en: You are already logged in
bg: Вече сте влезли

en: No user has logged in
bg: Никой потребител не е влязъл

en: The user's password or PIN is not set
bg: Паролата или ПИН-ът на потребителя не са зададени

en: The user is of an invalid type
bg: Неправилен вид потребител

en: Another user is already logged in
bg: Друг потребител е влязъл

en: Too many users of different types logged in
bg: Прекалено много различни видове потребители са влезли

en: Cannot import an invalid key
bg: Неправилен ключ няма да бъде внесен

en: Cannot import a key of the wrong size
bg: Ключ с неправилна дължина няма да бъде внесен

en: Cannot export because the key is invalid
bg: Неправилен ключ няма да бъде изнесен

en: Cannot export because the key is of the wrong size
bg: Ключ с неправилна дължина няма да бъде изнесен

en: Cannot export because the key is of the wrong type
bg: Неправилен вид ключ няма да бъде изнесен

en: Unable to initialize the random number generator
bg: Генераторът на случайни числа не може да бъде инициализиран

en: No random number generator available
bg: Липсва генератор на случайни числа

en: The crypto mechanism has an invalid parameter
bg: Шифриращият механизъм получи неправилен аргумент

en: Not enough space to store the result
bg: Недостатъчно място за запазване на резултата

en: The saved state is invalid
bg: Запазеното състояние е неправилно

en: The information is sensitive and cannot be revealed
bg: Информацията е чувствителна и не може да бъде показана

en: The state cannot be saved
bg: Състоянието не може да бъде запазено

en: The module has not been initialized
bg: Модулът не е инициализиран

en: The module has already been initialized
bg: Модулът е инициализиран

en: Cannot lock data
bg: Данните не могат да бъдат заключени

en: The data cannot be locked
bg: Данните не могат да бъдат заключени

en: The signature request was rejected by the user
bg: Потребителят отказа заявката за подписване

en: Unknown error
bg: Непозната грешка

en: Access Denied
bg: Достъпът е отказан

en: The gnome-keyring-daemon application is not running.
bg: Програмата gnome-keyring-daemon не е пусната.

en: Error communicating with gnome-keyring-daemon
bg: Грешка в комуникацията с gnome-keyring-daemon

en: A keyring with that name already exists
bg: Вече съществува ключодържател с това име

en: Programmer error: The application sent invalid data.
bg: Програмна грешка: програмата изпрати неправилни данни.

en: No matching results
bg: Няма съвпадения

en: A keyring with that name does not exist.
bg: Не съществува ключодържател с това име.

en: The keyring has already been unlocked.
bg: Ключодържателят вече е отключен.

en: Unnamed Certificate
bg: Сертификат без име

en: Couldn't parse public SSH key
bg: Публичният ключ за SSH не може да бъде анализиран.
