network-manager-openconnect master - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Choose a Certificate Authority certificate...
bg: Избор на сертификат CA…

en: Choose your personal certificate...
bg: Избор на собствен сетрификат…

en: Choose your private key...
bg: Избор на частен ключ…

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.key)
bg: Сертификати във формат PEM (*.pem, *.crt, *.key)

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
bg: ВЧМ съвместима със Cisco AnyConnect (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
bg: ВЧМ съвместима със AnyConnect SSL.

en: Password / SecurID
bg: Парола/SecurID

en: Certificate (TLS)
bg: Сертификат (TLS)

en: Certificate (TLS) with TPM
bg: Сертификат (TLS) с TPM

en: <b>Authentication</b>
bg: <b>Идентификация</b>

en: <b>General</b>
bg: <b>Общи</b>

en: CA Certificate:
bg: Сертификат CA:

en: Private Key:
bg: Частен ключ:

en: Select A File
bg: Избор на файл

en: Type:
bg: Вид:

en: User Certificate:
bg: Потребителски сертификат:

en: User name:
bg: Потребител:

en: _Gateway:
bg: _Шлюз:
