libpeas master - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Plugin Manager
bg: Мениджър на добавките

en: Plugin Manager View
bg: Преглед на мениджъра на добавки

note: Translators: Whether builtin plugins should appear in the view (property name)
en: Show Builtin
bg: Показване на вградените

en: View
bg: Изглед

en: Dependency '%s' was not found
bg: Не може да се намери зависимостта „%s“

en: Dependency '%s' failed to load
bg: Неуспешно зареждане на зависимостта „%s“

en: Plugin loader '%s' was not found
bg: Не беше намерен зареждача на приставки „%s“

en: Failed to load
bg: Неуспешно зареждане

en: Additional plugins must be disabled
bg: Трябва да се забранят допълнителни приставки

en: The following plugins depend on '%s' and will also be disabled:
bg: Следните приставки зависят от „%s“ и също ще бъдат забранени:

en: Plugins
bg: Приставки

en: An additional plugin must be disabled
bg: Трябва да се забрани допълнителна приставка

en: The '%s' plugin depends on the '%s' plugin.
    If you disable '%s', '%s' will also be disabled.
bg: Приставката „%s“ зависи от „%s“.
    Ако изключите „%s“, „%s“ също ще бъде изключена.

en: Disable Plugins
bg: Забраняване

en: There was an error displaying the help.
bg: Възникна грешка при показване на помощната документация.

en: C_onfigure
bg: Н_астройки

en: _About
bg: _Относно

en: _Plugins:
bg: _Приставки:

en: _Enabled
bg: _Включена

en: E_nable All
bg: Вк_лючване на всички

en: _Disable All
bg: И_зключване на всички

en: Enabled
bg: Включена

en: Plugin
bg: Приставка

en: <b>The plugin '%s' could not be loaded</b>
    An error occurred: %s
bg: <b>Не може да се зареди приставката „%s“</b>
    Възникна грешка: %s

en: Run from build directory
bg: Изпълнение от директория за изграждане

en: - libpeas demo application
bg: - libpeas демонстрационно приложение
