nautilus-sendto master - en to bg translation catalogue (58 entries)

en: Run from build directory
bg: Стартиране от папката за компилация

en: Use XID as parent to the send dialogue
bg: Определяне на родителския прозорец, към който да се отвори прозореца, чрез XID

en: Files to send
bg: Файлове за изпращане

note: FIXME, this needs to be done in UI now
en: Expects URIs or filenames to be passed as options
bg: За опции се очакват адреси или файлове

en: Could not parse command-line options: %s
bg: Опциите от командния ред не могат да се анализират: %s

en: Sharing %d folder | Sharing %d folders
bg[0]: Споделяне на %d папка
bg[1]: Споделяне на %d папки

en: Sharing %d folders and files
bg: Споделяне на %d папки и файла

en: Sharing %d video | Sharing %d videos
bg[0]: Споделяне на %d клип
bg[1]: Споделяне на %d клипа

en: Sharing %d photo | Sharing %d photos
bg[0]: Споделяне на %d снимка
bg[1]: Споделяне на %d снимки

en: Sharing %d image | Sharing %d images
bg[0]: Споделяне на %d изображение
bg[1]: Споделяне на %d изображения

en: Sharing %d text file | Sharing %d text files
bg[0]: Споделяне на %d текстов файл
bg[1]: Споделяне на %d текстови файла

en: Sharing %d file | Sharing %d files
bg[0]: Споделяне на %d файл
bg[1]: Споделяне на %d файла

en: _Send
bg: _Изпращане

en: Files
bg: Файлове

en: _Cancel
bg: _Отказване

en: Send _packed in:
bg: _Изпращане пакетирано като:

en: Mail
bg: Е-поща

en: Cannot get contact: %s
bg: Контактът не може да се получи: %s

en: Could not find contact: %s
bg: Контактът не може да се намери: %s

en: Cannot create searchable view.
bg: Не може да се създаде изглед за търсене.

en: Success
bg: Успешно

en: An argument was invalid.
bg: Неправилен аргументът.

en: The address book is busy.
bg: Адресникът е зает.

en: The address book is offline.
bg: Адресникът е в режим „Изключен“.

en: The address book does not exist.
bg: Адресникът не съществува.

en: The "Me" contact does not exist.
bg: Контактът „Аз“, не съществува.

en: The address book is not loaded.
bg: Адресникът не е зареден.

en: The address book is already loaded.
bg: Адресникът вече е зареден.

en: Permission was denied when accessing the address book.
bg: Достъпът до адресника беше отказан.

en: The contact was not found.
bg: Контактът не беше намерен.

en: This contact ID already exists.
bg: Този контакт вече съществува.

en: The protocol is not supported.
bg: Протоколът не се поддържа.

en: The operation was cancelled.
bg: Операцията беше отказана.

en: The operation could not be cancelled.
bg: Операцията не може да бъде отказана.

en: The address book authentication failed.
bg: Идентифицирането за достъп до адресника е неуспешно.

en: Authentication is required to access the address book and was not given.
bg: Идентифицирането е необходимо за достъп до адресника, а такова не беше извършено.

en: A secure connection is not available.
bg: Не е налична защитена връзка.

en: A CORBA error occurred whilst accessing the address book.
bg: При достъп до адресника, възникна грешка в CORBA.

en: The address book source does not exist.
bg: Източникът на адресника не съществува.

en: An unknown error occurred.
bg: Възникна неочаквана грешка.

en: Unable to send file
bg: Файлът не може да бъде изпратен

en: There is no connection to gajim remote service.
bg: Няма връзка с отдалечената услуга на Gajim.

en: Sending file failed
bg: Неуспех при изпращането на файла

en: Recipient is missing.
bg: Липсва получател.

en: Unknown recipient.
bg: Неизвестен получател.

en: Instant Message (Gajim)
bg: Бързо съобщение (Gajim)

en: New CD/DVD
bg: Нов CD/DVD

en: Existing CD/DVD
bg: Съществуващ CD/DVD

en: CD/DVD Creator
bg: Създаване на CD/DVD

en: Instant Message (Pidgin)
bg: Бързо съобщение (Pidgin)

en: Removable disks and shares
bg: Премахваеми устройства и споделяния

en: Uploading '%s'
bg: Качване на „%s“

en: Preparing upload
bg: Подготвяне на качването

en: Service '%s' is not configured.
bg: Услугата „%s“ не е настроена.

en: _Configure
bg: _Настройване

en: Logged in to service '%s'.
bg: Включване към услугата „%s“.

en: Could not log in to service '%s'.
bg: Не може да се включите към услугата „%s“.

en: UPnP Media Server
bg: Сървър за мултимедия чрез UPnP
