cogl master - en to bg translation catalogue (36 entries)

en: Supported debug values:
bg: Поддържани нива на съобщенията за отстраняване на грешки

en: Special debug values:
bg: Специални нива на съобщенията за отстраняване на грешки

en: Cogl debugging flags to set
bg: Флагове за отстраняване на грешки, които да се включат

en: Cogl debugging flags to unset
bg: Флагове за отстраняване на грешки, които да се изключат

en: Cogl Options
bg: Опции на Cogl

en: Show Cogl options
bg: Показване на опциите на Cogl

en: Cogl Tracing
bg: Трасиране на Cogl

en: CoglObject references
bg: Указатели към програмни обекти от вида  „CoglObject“

en: Debug ref counting issues for CoglObjects
bg: Съобщения за отстраняване на грешки свързани с номерирането на указателите към програмни обекти от вида „CoglObject“

en: Trace Texture Slicing
bg: Трасиране на разрязването на текстури

en: debug the creation of texture slices
bg: Съобщения за отстраняване на грешки свързани със създаването на отрязъци от текстури

en: Trace Atlas Textures
bg: Трасиране на атласите с текстури

en: Debug texture atlas management
bg: Съобщения за отстраняване на грешки свързани с управлението на атласите с текстури

en: Trace Blend Strings
bg: Трасиране на смесващите низове

en: Debug CoglBlendString parsing
bg: Съобщения за отстраняване на грешки свързани с анализирането на „CoglBlendString“

en: Trace matrices
bg: Трасиране на матрици

en: Trace all matrix manipulation
bg: Съобщения за отстраняване на грешки свързани с операциите по обработка на матриците

en: Trace some misc drawing operations
bg: Съобщения за отстраняване на грешки свързани с разнообразни операции по изчертаване

en: Trace Pango Renderer
bg: Трасиране на изградените/създадените от Pango изображения

en: Trace the Cogl Pango renderer
bg: Съобщения за отстраняване на грешки свързани с изгражданите от Cogl изображения с помощта на Pango

en: Trace CoglTexturePixmap backend
bg: Трасиране на подсистемата за обработка на текстури в паметта (CoglTexturePixmap)

en: Trace the Cogl texture pixmap backend
bg: Съобщения за отстраняване на грешки свързани с подсистемата на Cogl за oбработка на текстури в паметта

en: Visualize
bg: Онагледяване

en: Show wireframes
bg: Показване на контури

en: Add wire outlines for all geometry
bg: Очертаване на контурите на всички обекти

en: Root Cause
bg: Първопричина

en: Dump atlas images
bg: Записване на изображенията с атласите

en: Dump texture atlas changes to an image file
bg: Записване на промените в атласите с текстури във файлове с изображения

en: Disable texture atlasing
bg: Изключване на атласите с текстури

en: Disable use of texture atlasing
bg: Изключване на използването на атласи с текстури

en: When this is set the glyph cache will always use a separate texture for its atlas. Otherwise it will try to share the atlas with images.
bg: Когато е включено, глифите ще използват отделна текстура като атлас. Когато е изключено, ще се направи опит за споделен атлас с изображенията.

en: Disable texturing
bg: Изключване на текстурите

en: Disable texturing any primitives
bg: Изключване на текстурите за всички обекти

en: Disable use of ARB fragment programs
bg: Спиране на използването на програмите за обработка на фрагменти в A.R.B.

en: Disable GLSL
bg: Изключване на GLSL

en: Disable blending
bg: Изключване на смесването
