gnome-keyring master - en to bg translation catalogue (108 entries)

note: TRANSLATORS: This is the label for an keyring created without a label
en: Unnamed
bg: Без име

en: Enter the old password for the '%s' keyring
bg: Въведете паролата за ключодържателя „%s“.

en: An application wants to change the password for the '%s' keyring. Enter the old password for it.
bg: Програма иска да промени паролата за ключодържателя „%s“. Въведете паролата му.

en: Choose a new password for the '%s' keyring
bg: Изберете нова парола за ключодържателя „%s“.

en: An application wants to change the password for the '%s' keyring. Choose the new password you want to use for it.
bg: Непозната програма иска да промени паролата за ключодържателя „%s“. Трябва да му изберете парола.

en: Store passwords unencrypted?
bg: Запазване на паролите нешифрирани?

en: By choosing to use a blank password, your stored passwords will not be safely encrypted. They will be accessible by anyone with access to your files.
bg: Ако изберете празна парола, запазените ви пароли няма да бъдат шифрирани надеждно и ще бъдат достъпни за всеки, който има достъп до вашите файлове.

en: The original password was incorrect
bg: Първоначалната парола е грешна

en: Change Keyring Password
bg: Нова парола за ключодържателя

en: An application wants to create a new keyring called '%s'. Choose the password you want to use for it.
bg: Непозната програма иска да създаде нов ключодържател наречен „%s“. Трябва да му изберете парола.

en: Choose password for new keyring
bg: Изберете паролата за новия ключодържател

en: New Keyring Password
bg: Нова парола за ключодържател

en: GPG Password Agent
bg: Агент за пароли на GPG

en: GNOME Keyring: GPG Agent
bg: Ключодържател на GNOME: агент на GPG

en: Certificate and Key Storage
bg: Съхранение на сертификати и ключове

en: GNOME Keyring: PKCS#11 Component
bg: Ключодържател на GNOME: компонент за PKCS#11

en: Secret Storage Service
bg: Услуга за шифриран носител

en: GNOME Keyring: Secret Service
bg: Ключодържател на GNOME: услуга за тайни

en: SSH Key Agent
bg: Агентът на SSH за ключове

en: GNOME Keyring: SSH Agent
bg: Ключодържател на GNOME: агент на SSH

en: Unknown
bg: Непознат

en: PGP Key: %s
bg: Ключ за PGP: %s

en: Enter Passphrase
bg: Въведете парола

en: Automatically unlock this key, whenever I'm logged in
bg: Отключване на ключа при влизане в системата

note: TRANSLATORS: This is the display label for the login keyring
en: Login
bg: Влизане

en: failed to create temporary file `%s': %s
bg: Неуспешно създаване на временния файл „%s“: %s

en: error writing to `%s': %s
bg: грешка при запис във файла „%s“: %s

en: can't create `%s': %s
bg: не може да се създаде файлът „%s“: %s

note: Note: It is unlikley that we get a race here unless a pid is reused too fast or a new process with the same pid as the one of the stale file tries to lock right at the same time as we.
en: removing stale lockfile (created by %d)
bg: премахване на непотребен заключващ файл (създаден от процеса %d)

en: waiting for lock (held by %d%s) %s...
bg: изчакване за заключване (задържан от %d%s) %s…

en: (deadlock?)
bg: (невъзможно заключване?)

en: lock `%s' not made: %s
bg: заключването на „%s“ не е извършено: %s

en: waiting for lock %s...
bg: изчакване за заключване на %s…

en: Domain Component
bg: Домейн

en: User ID
bg: Идентификатор на потребител

en: Email Address
bg: Адрес на е-поща

en: Date of Birth
bg: Дата на раждане

en: Place of Birth
bg: Месторождение

en: Gender
bg: Пол

en: Country of Citizenship
bg: Гражданство

en: Country of Residence
bg: Държава на пребиваване

en: Common Name
bg: Лично име

en: Surname
bg: Фамилия

en: Serial Number
bg: Сериен номер

en: Country
bg: Държава

en: Locality
bg: Област

en: State
bg: Щат

en: Street
bg: Улица

en: Organization
bg: Организация

en: Organizational Unit
bg: Подразделение

en: Title
bg: Титла

en: Telephone Number
bg: Телефонен номер

en: Given Name
bg: Лично име

en: Initials
bg: Инициали

en: Generation Qualifier
bg: Титла за поколение

en: DN Qualifier
bg: Титла за показваното име

en: Pseudonym
bg: Псевдоним

en: MD2 with RSA
bg: MD2 с RSA

en: MD5 with RSA
bg: MD5 с RSA

en: SHA1 with RSA
bg: SHA1 с RSA

en: SHA1 with DSA
bg: SHA1 с DSA

note: Extended Key Usages
en: Server Authentication
bg: Идентификация на сървър

en: Client Authentication
bg: Идентификация на клиент

en: Code Signing
bg: Подписване на код

en: Email Protection
bg: Защита на е-поща

en: Time Stamping
bg: Удостоверяване на време

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
bg: Неочаквана грешка при прочитане на данни от дъщерен процес чрез select() (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
bg: Неочаквана грешка в waitpid() (%s)

en: Unnamed Certificate
bg: Сертификат без име

en: Couldn't parse public SSH key
bg: Публичният ключ за SSH не може да бъде анализиран.

note: Get the label ready
en: Unlock password for: %s
bg: Парола за отключване на: „%s“

en: Unlock Login Keyring
bg: Отключване на ключодържателя при влизане в системата

en: Enter password to unlock your login keyring
bg: Въведете парола за отключване на ключодържателя ви при влизане в системата

en: The password you use to log in to your computer no longer matches that of your login keyring.
bg: Паролата за системата ви вече не съвпада с тази на ключодържателя ви при влизане.

en: The login keyring did not get unlocked when you logged into your computer.
bg: Ключодържателят при влизане не беше отключен при влизането ви в системата.

en: Unlock Keyring
bg: Отключване на ключодържател

en: Enter password for keyring '%s' to unlock
bg: Въведете парола за ключодържателя „%s“, за да го отключите

en: An application wants access to the keyring '%s', but it is locked
bg: Непозната програма иска достъп до ключодържателя „%s“, но той е заключен

en: Automatically unlock this keyring whenever I'm logged in
bg: Отключване на ключодържателя при влизане в системата

en: Unlock private key
bg: Отключване на частен ключ

en: Unlock certificate
bg: Отключване на сертификат

en: Unlock public key
bg: Отключване на публичен ключ

en: Unlock
bg: Отключване

en: Enter password to unlock the private key
bg: Въведете парола за отключване на частния ключ

en: Enter password to unlock the certificate
bg: Въведете парола за отключване на сертификата

en: Enter password to unlock the public key
bg: Въведете парола за отключване на публичния ключ

en: Enter password to unlock
bg: Въведете парола за отключване

en: Automatically unlock this key whenever I'm logged in
bg: Отключване на ключа при влизане в системата

en: Automatically unlock this certificate whenever I'm logged in
bg: Отключване на сертификата при влизане в системата

en: Automatically unlock whenever I'm logged in
bg: Автоматично отключване при влизане в системата

note: TRANSLATORS: The private key is locked
en: An application wants access to the private key '%s', but it is locked
bg: Програма иска достъп до частния ключ „%s“, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The certificate is locked
en: An application wants access to the certificate '%s', but it is locked
bg: Програма иска достъп до сертификата „%s“, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The public key is locked
en: An application wants access to the public key '%s', but it is locked
bg: Програма иска достъп до публичния ключ „%s“, но той е заключен

note: TRANSLATORS: The object '%s' is locked
en: An application wants access to '%s', but it is locked
bg: Програма иска достъп до „%s“, но той е заключен

en: The unlock password was incorrect
bg: Въведената парола за отключване е грешна

note: Build up the prompt
en: Unlock certificate/key storage
bg: Отключване на ключодържателя

en: Enter password to unlock the certificate/key storage
bg: Въведете парола за отключване на ключодържателя

note: TRANSLATORS: The storage is locked, and needs unlocking before the application can use it.
en: An application wants access to the certificate/key storage '%s', but it is locked
bg: Програма иска достъп до ключодържателя „%s“, но той е заключен

en: New Password Required
bg: Изисква се нова парола

en: New password required for secure storage
bg: За защита на ключодържателя се изисква нова парола

en: In order to prepare '%s' for storage of certificates or keys, a password is required
bg: Необходима е парола, за да подготвите ключодържателя „%s“ за съхранението на ключове и сертификати

en: Change Password
bg: Промяна на паролата

en: Original password for secure storage
bg: Първоначална парола за ключодържателя

en: To change the password for '%s', the original password is required
bg: За да промените паролата за „%s“, е необходимо да въведете първоначалната парола

en: Change password for secure storage
bg: За защита на ключодържателя се изисква нова парола

en: Type a new password for '%s'
bg: Нова парола за ключодържателя „%s“.

en: usage: gnome-keyring command [options]
bg: употреба: gnome-keyring КОМАНДА [ОПЦИИ]

en: commands:
bg: команди:
