gnome-font-viewer master - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Text to thumbnail (default: Aa)
bg: Показван текст (стандартно: „Aa“)

en: TEXT
bg: ТЕКСТ

en: Font size (default: 64)
bg: Размер на шрифта (стандартно: 64)

en: SIZE
bg: РАЗМЕР

en: FONT-FILE OUTPUT-FILE
bg: ФАЙЛ-С-ШРИФТ ИЗХОДЕН-ФАЙЛ

en: Name:
bg: Име:

en: Style:
bg: Стил:

en: Type:
bg: Вид:

en: Size:
bg: Размер:

en: Version:
bg: Версия:

en: Copyright:
bg: Авторски права:

en: Description:
bg: Описание:

en: Installed
bg: Инсталиран

en: Install Failed
bg: Неуспешно инсталиране

en: Usage: %s fontfile
bg: Употреба: %s fontfile

en: I_nstall Font
bg: Инсталир_ане на шрифт

en: Font Viewer
bg: Преглед на шрифт

en: Preview fonts
bg: Преглед на шрифтовете
