gnome-initial-setup master - en to bg translation catalogue (78 entries)

en: Initial Setup
bg: Първоначални настройки

en: _Next
bg: На_пред

en: _Back
bg: На_зад

en: _Cancel
bg: _Отказване

en: Force new user mode
bg: Принудително включване на новия потребителски режим

en: - GNOME initial setup
bg: – първоначални настройки на GNOME

en: No password
bg: Без парола

en: Passwords do not match
bg: Паролите не съвпадат

en: Strength: %s
bg: Надеждност: %s

en: Failed to register account
bg: Неуспех при свързване на регистрацията

en: No supported way to authenticate with this domain
bg: Не се поддържа никакъв метод за идентификация в тази област/домейн

en: Failed to join domain
bg: Неуспешно влизане в областта/домейна

en: Failed to log into domain
bg: Неуспешен вход в областта/домейна

en: Login
bg: Вход

en: Create a Local Account
bg: Създаване на регистрация на тази машина

en: _Full Name
bg: П_ълно име

en: _Username
bg: Потребителско _име

en: This will be used to name your home folder and can't be changed.
bg: Ще се използва за името на домашната ви папка. Не може да се променя.

en: _Password
bg: _Парола

en: _Confirm password
bg: _Потвърждаване на паролата

en: Try to use at least 8 different characters. Mix upper and lower case and use a number or two.
bg: Опитайте да използвате 8 различни знака. Използвайте главни и малки букви, и една или две цифри.

en: page 1
bg: страница 1

en: Create an Enterprise Account
bg: Създаване на корпоративна регистрация

en: _Domain
bg: _Област/домейн

en: Enterprise domain or realm name
bg: Корпоративен домейн/област

en: C_ontinue
bg: _Продължаване

en: Domain Administrator Login
bg: Вход като администратор на областта/домейна

en: In order to use enterprise logins, this computer needs to be
    enrolled in the domain. Please have your network administrator
    type their domain password here, and choose a unique computer
    name for your computer.
bg: Този компютър трябва да бъде включен в областта/домейна, за да
    се ползва корпоративен вход. Администраторът трябва да въведе
    паролата за областта/домейна тук. Трябва да се избере и уникално
    име за компютъра.

en: _Computer
bg: _Компютър

en: Administrator _Name
bg: _Име на администратор

en: Administrator Password
bg: Парола на администратора

[ctx: Password strength]
en: Too short
bg: Прекалено къса

[ctx: Password strength]
en: Not good enough
bg: Не достатъчно добра

[ctx: Password strength]
en: Weak
bg: Слаба

[ctx: Password strength]
en: Fair
bg: Приемлива

[ctx: Password strength]
en: Good
bg: Добра

[ctx: Password strength]
en: Strong
bg: Силна

en: Cannot automatically join this type of domain
bg: В тази област/домейн не може да се влиза автоматично

en: No such domain or realm found
bg: Не е намерен домейн или област

en: Cannot log in as %s at the %s domain
bg: Неуспешно влизане като „%s“ в областта „%s“

en: Invalid password, please try again
bg: Грешна парола. Опитайте отново.

en: Couldn't connect to the %s domain: %s
bg: Неуспешно влизане в областта „%s“: %s

en: A user with the username '%s' already exists
bg: Вече съществува потребител с име „%s“.

en: The username is too long
bg: Потребителското име е прекалено дълго

en: The username cannot start with a '-'
bg: Потребителското име не може да започва с „-“

en: The username must only consist of:
     ➣ letters from the English alphabet
     ➣ digits
     ➣ any of the characters '.', '-' and '_'
bg: Потребителското може трябва да съдържа само:
     ➣ букви от английската азбука;
     ➣ цифри;
     ➣ кой да е от символите „.“ (точка), „-“ (тире) и „_“ (долно тире).

en: License Agreements
bg: Условия на лиценза

note: translators: This is the title of the "Add Account" dialog.
en: Add Account
bg: Добавяне на регистрация

en: Error creating account
bg: Грешка при създаване на регистрация

en: Error removing account
bg: Грешка при премахване на регистрация

en: Are you sure you want to remove the account?
bg: Наистина ли искате да изтриете регистрацията?

en: This will not remove the account on the server.
bg: Действието няма да премахне регистрацията на отдалечената машина.

en: _Remove
bg: _Премахване

en: Online Accounts
bg: Мрежови регистрации

en: Connect to your existing data in the cloud
bg: Свързване към вашите данни в Интернет

en: Adding accounts will allow you to transparently connect to your online photos, contacts, mail, and more.
bg: Добавянето на регистрации позволява да използвате от Интернет вашите снимки, контакти, поща и др.

en: _Add Account
bg: _Добавяне на регистрация

en: More…
bg: Допълнителни…

en: Other
bg: Други

en: Select input sources
bg: Избор на входни устройства

en: Login settings are used by all users when logging into the system
bg: Настройките за влизане се прилагат към всички потребители

en: No languages found
bg: Не са намерени езици

en: Welcome
bg: Добре дошли

en: Search for a location
bg: Търсене на местоположение

en: Location
bg: Местоположение

en: Choose Your Location
bg: Избор на местоположение

en: _Determine your location automatically
bg: Автоматично _определяне на местоположението

en: Time Zone
bg: Часова зона

[ctx: Wireless access point]
en: Other…
bg: Други…

en: Network is not available.
bg: Не е налична мрежа.

en: No network devices found.
bg: Не са открити мрежови устройства.

en: Checking for available wireless networks
bg: Търсене на налични безжични мрежи

en: Network
bg: Мрежа

en: Wireless Networks
bg: Безжични мрежи

en: Thank You
bg: Благодарим Ви

en: Your computer is ready to use.
bg: Компютърът ви е готов за ползване.

en: You may change these options at any time in Settings.
bg: Можете да промените настройките по всяко време от „Системни настройки“.

en: _Start using GNOME 3
bg: _Стартирайте използването на GNOME 3
