hitori master - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Board size
bg: Размер на дъската

en: The size of the board, in cells.
bg: Размер на квадратната дъска в клетки

en: The help contents could not be displayed
bg: Помощта не може да бъде показана

en: Copyright © 2007–2010 Philip Withnall
bg: Авторски права: © 2007–2010 Philip Withnall

en: A logic puzzle originally designed by Nikoli
bg: Логическа игра, проектирана от японската фирма Николи

en: Hitori Website
bg: Страница на Хитори

en: Hitori
bg: Хитори

en: Enable debug mode
bg: Изчистване на грешки

note: Translators: This means to choose a number as the "seed" for random number generation used when creating a board
en: Seed the board generation
bg: Генератор за позицията на дъската

note: Options
en: - Play a game of Hitori
bg: — играта Хитори

note: Print an error
en: Command line options could not be parsed: %s
bg: Опцията на командния ред не може да бъде анализирана: %s

en: Do you want to stop the current game?
bg: Искате ли да приключите текущата игра?

en: Keep _Playing
bg: _Продължаване на играта

en: _New Game
bg: _Нова игра

note: Translators: The first parameter is the number of minutes which have elapsed since the start of the game; the second parameter is * the number of seconds.
en: You’ve won in a time of %02u:%02u!
bg: Спечелихте с време от %02u мин. %02u сек.!

en: _Quit
bg: _Спиране на програмата

en: _Play Again
bg: _Нова игра
