glib-networking - en to bg translation catalogue (64 entries)

en: Proxy resolver internal error.
bg: Вътрешна грешка при откриването на сървъра-посредник.

en: Connection is closed
bg: Връзката е прекъсната

note: Cannot perform a blocking operation during a handshake on the * same thread that triggered the handshake. The only way this can * occur is if the application is doing something weird in its * accept-certificate callback. Allowing a blocking op would stall * the handshake (forever, if there's no time
en: Cannot perform blocking operation during TLS handshake
bg: По време на ръкостискане по TLS не може да се извърши операция с блокиране

en: Socket I/O timed out
bg: Просрочено време за отговор при входни-изходна операция с гнездото

en: Server required TLS certificate
bg: Сървърът изисква сертификат за TLS

en: Handshake is not finished, no channel binding information yet
bg: Ръкостискането не е завършило, все още няма информация за установяване на канал

en: Peer does not support safe renegotiation
bg: Отсрещната страна не поддържа безопасно предоговяряне

en: Unacceptable TLS certificate
bg: Неприемлив сертификат за TLS

en: Receive flags are not supported
bg: Неподдържани флагове при получаване

en: Send flags are not supported
bg: Неподдържани флагове при изпращане

en: Failed to import PKCS #12: %s
bg: Сертификатът във формат PKCS #11 не може да бъде внесен: %s

en: Could not parse DER certificate: %s
bg: Сертификатът във формат DER не може да бъде анализиран: %s

en: Could not parse PEM certificate: %s
bg: Сертификатът във формат PEM не може да бъде анализиран: %s

en: Could not parse DER private key: %s
bg: Частният ключ във формат DER не може да бъде анализиран: %s

en: Could not parse PEM private key: %s
bg: Частният ключ във формат PEM не може да бъде анализиран: %s

en: Could not import PKCS #11 certificate URI: %s
bg: Сертификатът във формат PKCS #11 на този адрес не може да бъде внесен: %s

en: No certificate data provided
bg: Липсват данни за сертификат

en: Cannot verify peer identity of unexpected type %s
bg: Идентичността на отсрещната страна не може да се потвърди, защото е от неочакван вид: %s

en: Could not create TLS connection:
bg: Не може да се създаде връзка по TLS:

en: Could not create TLS connection: %s
bg: Не може да се създаде връзка по TLS: %s

en: Peer failed to perform TLS handshake: %s
bg: Отсрещната страна не осъществи ръкостискане по TLS: %s

en: TLS connection closed unexpectedly
bg: Връзката по TLS неочаквано прекъсна

en: TLS connection peer did not send a certificate
bg: Отсрещната страна за TLS не върна сертификат

en: Peer sent fatal TLS alert: %s
bg: Отсрещната страна изпрати фатално съобщение за TLS: %s

en: Protocol version downgrade attack detected
bg: Засечена е атака за понижаване на версията на протокола

en: Message is too large for DTLS connection; maximum is %u byte | Message is too large for DTLS connection; maximum is %u bytes
bg[0]: Прекалено дълго съобщение за връзка по DTLS. Максимумът е %u байт
bg[1]: Прекалено дълго съобщение за връзка по DTLS. Максимумът е %u байта

en: The operation timed out
bg: Времето за действието изтече

en: Error performing TLS handshake: %s
bg: Грешка при ръкостискане по TLS: %s

en: Error performing TLS handshake
bg: Грешка при ръкостискане по TLS

en: Empty channel binding data indicates a bug in the TLS library implementation
bg: Празни данни за установяването на канал означават грешка в библиотеката за TLS

en: Channel binding type is not implemented in the TLS library
bg: В библиотеката за TLS липсва типът данни за установяването на канал

en: Channel binding data is not yet available
bg: Данните за установяването на канал все още не са налични

en: Requested channel binding type is not implemented
bg: Заявеният вид свързване на канал не се поддържа

en: Error reading data from TLS socket
bg: Грешка при четене на данни по TLS от гнездо

note: flags
en: Error writing data to TLS socket
bg: Грешка при запис на данни по TLS към гнездо

en: Message of size %lu byte is too large for DTLS connection | Message of size %lu bytes is too large for DTLS connection
bg[0]: Прекалено дълго съобщение (размер: %lu байт) за връзка по DTLS
bg[1]: Прекалено дълго съобщение (размер: %lu байта) за връзка по DTLS

en: (maximum is %u byte) | (maximum is %u bytes)
bg[0]: (максимумът е %u байт)
bg[1]: (максимумът е %u байта)

en: Error performing TLS close: %s
bg: Грешка при прекъсване на TLS: %s

en: Failed to load system trust store: GnuTLS was not configured with a system trust
bg: Неуспешно зареждане на системния доверен склад: GnuTLS не е настроен за системен склад

en: Failed to load system trust store: %s
bg: Неуспешно зареждане на системния доверен склад: %s

en: Failed to populate trust list from %s: %s
bg: Неуспешно попълване на доверения списък от %s: %s

en: Certificate has no private key
bg: Сертификатът е без частен ключ

en: Could not set TLS cipher list: %s
bg: Не може да се създаде списък с шифри по TLS: %s

en: Could not set MAX protocol to %d: %s
bg: Максималната версия на протокола не може се зададе да е %d: %s

en: Could not create TLS context: %s
bg: Контекстът за TLS не може да се създаде: %s

en: Unacceptable TLS certificate authority
bg: Неприемлив удостоверител за сертификати за TLS

en: Digest too big for RSA key
bg: Прекалено дълга извадка за ключ RSA

en: Secure renegotiation is disabled
bg: Защитеното предоговяряне е изключено

en: %s: The connection is broken
bg: %s: връзката е прекъсната

en: The request is invalid.
bg: Неправилна заявка.

en: Channel binding data tls-unique is not available
bg: Данните за свързване на канала „tls-unique“ не са налични

en: X.509 Certificate is not available on the connection
bg: За връзката липсва сертификат X.509

en: Unable to obtain certificate signature algorithm
bg: Алгоритъмът за подпис на сертификата не може да бъде получен

en: Current X.509 certificate uses unknown or unsupported signature algorithm
bg: Текущият сертификат за X.509 използва непознат или неподдържан алгоритъм

en: Failed to generate X.509 certificate digest
bg: Неуспешно генериране на извадка на сертификат X.509

en: TLS Connection does not support TLS-Exporter feature
bg: Връзката по TLS не поддържа възможността за удостоверяване на собствеността на идентичност TLS-Exporter

en: Unexpected error while exporting keying data
bg: Неочаквана грешка при изнасяне на данните за ключовете

en: Error performing TLS close
bg: Грешка при затваряне на TLS

en: Could not get trusted anchors from Keychain
bg: Доверените котви не може да се получат от ключодържателя

en: Could not get root certificate store
bg: Мястото на съхранение на кореновия сертификат не може да бъде получено

en: Could not get CA certificate store
bg: Мястото на съхранение на сертификатите на удостоверителите не може да бъде получено

en: Could not create CA store
bg: Мястото на съхранение на сертификатите на удостоверителите не може да бъде създадено

en: There is a problem with the certificate: %s
bg: Проблем със сертификата: %s

en: There is a problem with the certificate private key: %s
bg: Проблем с частния ключ на сертификата: %s
