secrets master - en to bg translation catalogue (365 entries)

en: Add Attribute
bg: Добавяне на атрибут

en: Key
bg: Ключ

en: Value
bg: Стойност

en: Sensitive
bg: Чувствителни

en: Contains sensitive data.
bg: Съдържа чувствителни данни.

en: _Add
bg: _Добавяне

en: Download Attachment
bg: Сваляне на прикачен файл

en: Remove Attachment
bg: Премахване на прикачен файл

note: Dialog title which informs the user about unsaved changes.
en: Safety Info
bg: Информация за сигурност

note: Dialog subtitle which informs the user about unsaved changes more detailed.
en: It is possible that external applications will create unencrypted hidden or temporary copies of this attachment file! Please proceed with caution.
bg: Възможно е други програми да създадат нешифрирани скрити или временни копия на този прикачен файл. Бъдете внимателни!

en: _Back
bg: На_зад

en: _Proceed
bg: На_пред

en: Copy Attribute
bg: Копиране на атрибут

en: Remove Attribute
bg: Изтриване на атрибут

en: Add elements with the ➕ button
bg: Елементи се добавят с бутона „➕“

en: Empty Group
bg: Празна група

en: No Search Results
bg: Няма резултати от търсенето

en: Color
bg: Цвят

note: Headerbar subtitle in keepass safe creation routine. NOTE: Filechooser title for creating a new keepass safe kdbx file
en: Create Safe
bg: Създаване на сейф

en: Back
bg: Назад

en: Main Menu
bg: Основно меню

en: Protect your safe
bg: Защита на сейфа

en: _Password
bg: _Парола

en: _Confirm Password
bg: _Потвърдете паролата

en: Additional Credentials
bg: Допълнителни данни за идентификация

en: C_reate
bg: _Създаване

en: Safe Successfully Created
bg: Успешно създаден сейф

en: _Open Safe
bg: _Отваряне на сейф

en: _Preferences
bg: _Настройки

en: _Keyboard Shortcuts
bg: _Клавишни комбинации

note: "Secrets" is the application name, do not translate
en: _About Secrets
bg: _Относно „Тайни“

en: _Username
bg: _Потребителско име

en: Copy
bg: Копиране

en: Generate New Password
bg: Генериране на нова парола

en: Safe Settings
bg: Настройки на сейфа

en: Authentication
bg: Идентификация

en: Current Password
bg: Текуща парола

en: New Password
bg: Нова парола

en: Confirm New Password
bg: Потвърдете новата парола

en: New Additional Credentials
bg: Нови допълнителни данни за идентификация

en: _Apply Changes
bg: _Прилагане на промените

en: General
bg: Общи

en: Database
bg: База от данни

en: Name
bg: Име

en: Description
bg: Описание

en: Default User
bg: Стандартен потребител

en: Details
bg: Подробности

en: Path
bg: Път

en: File Size
bg: Размер

note: KeePass is a proper noun
en: KeePass Version
bg: Версия на KeePass

en: Creation Date
bg: Създаден

en: Encryption Algorithm
bg: Алгоритъм за шифриране

en: Derivation Algorithm
bg: Алгоритъм за извличане

note: Statistics
en: Stats
bg: Статистика

en: Number of Entries
bg: Брой записи

en: Number of Groups
bg: Брой групи

en: Passwords
bg: Пароли

en: Entry Menu
bg: Меню със записи

en: _Title
bg: _Заглавие

en: U_RL
bg: _Адрес

en: Open Address
bg: Отваряне на адреса

en: One-Time Password
bg: Еднократна парола

en: Remaining Time
bg: Оставащо време

en: One-_Time Password Secret
bg: _Еднократна тайна

note: OTP is a proper name
en: Could not Generate OTP Token
bg: Неуспешно генериране на жетон за OTP

en: Notes
bg: Записки

en: Edit in a Window
bg: Редактиране в прозорец

en: Icon
bg: Икона

en: Tags
bg: Етикети

en: Add New Tag
bg: Добавяне на нов етикет

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: _Add Attachment
bg: _Прикачване на файл

en: Attributes
bg: Атрибути

en: Add Attr_ibute
bg: Добавяне на атр_ибут

en: Expiration Date
bg: Дата на изтичане

en: _Show More
bg: _Допълнителни опции

en: D_uplicate
bg: Д_убликат

en: _References
bg: _Препратки

en: _Properties
bg: _Свойства

en: _Save in History
bg: _Запазване в историята

en: Show _History
bg: Показване на _историята

en: _Delete
bg: _Изтриване

en: Remove
bg: Премахване

en: Select Entry
bg: Изберете запис

en: Copy One-Time Password
bg: Копиране на еднократна парола

en: Copy Username
bg: Копиране на име на потребител

en: Copy Password
bg: Копиране на парола

en: Expiration Date not Set
bg: Не е зададена дата на изтичане

en: Edit Expiration Date
bg: Редактиране на датата на изтичане

en: Remove Expiration Date
bg: Премахване на датата на изтичане

en: _Set Expiration Date
bg: _Задаване на датата на изтичане

en: Group Menu
bg: Меню за групи

en: Select Group
bg: Избор на група

en: Edit
bg: Редактиране

[ctx: Shortcut window description]
en: Application
bg: Програма

[ctx: Shortcut window description]
en: Create Safe
bg: Създаване на сейф

[ctx: Shortcut window description]
en: Go Back
bg: Назад

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Safe
bg: Отваряне на сейф

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Preferences
bg: Отваряне на настройките

[ctx: shortcut window]
en: Show Shortcuts
bg: Показване на клавишните комбинации

[ctx: Shortcut window description]
en: Close Window
bg: Затваряне на прозореца

[ctx: Shortcut window description]
en: New Window
bg: Нов прозорец

[ctx: Shortcut window description]
en: Quit
bg: Спиране на програмата

[ctx: Shortcut window description]
en: Safe
bg: Сейф

[ctx: Shortcut window description]
en: Lock Safe
bg: Заключване на сейфа

[ctx: Shortcut window description]
en: Save Safe
bg: Запазване на сейфа

[ctx: Shortcut window description]
en: Open Search
bg: Отваряне на търсачката

[ctx: Shortcut window description]
en: Create Entry
bg: Създаване на запис

[ctx: Shortcut window description]
en: Create Group
bg: Създаване на група

[ctx: Shortcut window description]
en: Entry
bg: Запис

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy Password
bg: Копиране на парола

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy Address
bg: Копиране на адрес

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy Username
bg: Копиране на потребителско име

[ctx: Shortcut window description]
en: Copy One-Time Password
bg: Копиране на еднократна парола

[ctx: Shortcut window description]
en: Show History
bg: Показване на историята

[ctx: Shortcut window description]
en: Save in History
bg: Запазване в историята

en: Show Text
bg: Показване на текст

en: Remove from History
bg: Премахване от историята

en: Password History
bg: История на пароли

en: _Open
bg: _Отваряне

en: _New Safe
bg: _Нов сейф

en: _Copy
bg: _Копиране

note: Button tooltip in headerbar to open search page
en: Search
bg: Търсене

en: Password
bg: Парола

en: Length
bg: Дължина

en: Characters
bg: Знаци

en: Passphrase
bg: Фраза

en: Words
bg: Думи

note: Button to generate a password
en: _Generate
bg: _Генериране

en: Properties
bg: Свойства

en: Accessed
bg: Достъпен

en: Modified
bg: Променeн

en: Created
bg: Създаден

en: Code
bg: Код

en: Property
bg: Свойство

en: Title
bg: Заглавие

en: Username
bg: Потребителско име

en: URL
bg: Адрес

en: _URL
bg: _Адрес

en: _Notes
bg: _Записки

en: References
bg: Препратки

en: Syntax
bg: Синтаксис

en: The placeholder syntax for field references is the following:
bg: Примерният синтаксис за кодове на полета е следният:

en: Show Field Codes
bg: Показване на кодовете на полета

en: Identifier
bg: Идентификатор

en: Reference
bg: Код на поле

en: Each entry has a unique identifier called UUID. It can be found in the properties of the entry.
bg: Всеки запис има уникален идентификатор — UUID. Може да се намери в свойствата му.

note: Dialog title which informs the user about unsaved changes.
en: Unsaved Changes
bg: Незапазени промени

note: Dialog subtitle which informs the user about unsaved changes more detailed.
en: Do you want to write all changes to the safe?
bg: Искате ли да запазите всичките промени в сейфа?

note: _Discard all the changes which the user have made to his keepass safe
en: _Quit Without Saving
bg: _Спиране на програмата без запазване

note: _Cancel exiting the program
en: _Don't Quit
bg: _Програмата да продължи работа

note: _Save all the changes which the user have made to his keepass safe
en: _Save and Quit
bg: _Запазване и спиране

en: _Hide First Start Screen
bg: _Скриване на първоначалния екран

en: Reopen last opened safe.
bg: Отваряне на последно отваряния сейф.

note: TRANSLATORS Safe as in strongbox. NOTE: Safe as in strongbox
en: Safe
bg: Сейф

en: _Save Automatically
bg: _Aвтоматично запазване

en: Save every change automatically.
bg: Автоматично запазване след всяка промяна.

en: Unlock
bg: Отключване

note: A composite key is a authentication method where the user needs both password and keyfile for unlocking his safe
en: Remember Composite _Key
bg: Запомняне на съставния _ключ

note: A composite key is a authentication method where the user needs both password and keyfile for unlocking his safe
en: Remember last used composite key.
bg: Запомняне на последно използвания съставен ключ.

en: Password Generation
bg: Генериране на парола

en: Password Length
bg: Дължина на паролата

en: Number of characters when generating a password.
bg: Брой знаци при генериране на парола.

en: _Uppercase Characters
bg: _Главни букви

en: Use uppercase characters A-Z when generating a password.
bg: Включване на главни букви A-Z при генериране на парола.

en: _Lowercase Characters
bg: _Малки букви

en: Use lowercase characters a-z when generating a password.
bg: Включване на малки букви a-z при генериране на парола.

en: _Numeric Characters
bg: _Цифри

en: Use numeric characters when generating a password.
bg: Включване на цифри при генериране на парола.

en: _Special Characters
bg: _Специални знаци

note: ASCII is a proper name
en: Use non-alphanumeric ASCII symbols when generating a password.
bg: Включване на знаци от ASCII, които не са букви или цифри, при генериране на парола.

en: Passphrase Generation
bg: Генериране на парола-фраза

en: Passphrase Length
bg: Дължина на парола-фраза

en: Number of words to use when generating a passphrase.
bg: Брой думи за парола-фраза.

en: Separator
bg: Разделител

en: Security
bg: Сигурност

en: Safe Lock Timeout
bg: Време за изчакване преди заключване на сейфа

en: Lock safe on idle after X minutes.
bg: Заключване на сейфа при неактивност от толкова минути.

en: Lock on _Session Lock
bg: Заключване при заключване на _сесията

en: Automatically lock when the session is locked.
bg: Автоматично заключване при заключване на сесията.

en: Clear Clipboard
bg: Изчистване на буфера за обмен

en: Clear clipboard after X seconds.
bg: Изчистване на буфера за обмен след толкова секунди.

en: Clear Recent List
bg: Изчистване на списъка с последните сейфове

en: Clear the recently opened safes list.
bg: Изчистване на списъка с наскоро отворени сейфове.

en: Clear
bg: Изчистване

en: Unlock Safe
bg: Отключване на сейфа

en: _Unlock
bg: _Отключване

en: Browser
bg: Браузър

en: Select Items
bg: Избор на елементи

en: Go Back
bg: Назад

en: _Cancel
bg: _Отказване

en: Search Safe
bg: Търсене в сейфа

en: _Clear
bg: Из_чистване

note: Button tooltip in selection mode to delete every selected entry/group
en: Delete Selection
bg: Изтриване на избора

note: Button tooltip in selection mode to move every selected entry/group to another place
en: Move Selection
bg: Преместване на избраното

en: Paste Selection
bg: Поставяне на избраното

en: Select an Entry
bg: Изберете запис

en: New Entry or Group
bg: Нов запис или група

note: Button tooltip in headerbar to switch to selection mode where the user can tick password entries and groups
en: Selection Mode
bg: Режим на избор

note: s
en: _Save
bg: _Запазване

note: s
en: _Lock
bg: _Заключване

en: So_rting
bg: _Подредба

en: _Newest First
bg: Най-_новите отпред

en: _Oldest First
bg: Най-_старите отпред

en: New _Window
bg: Нов _прозорец

en: Sa_fe Settings
bg: Настройки на сей_фа

en: New _Entry
bg: Нов _запис

en: New _Group
bg: Нова _група

note: The umbrella sentence of the application on the first start screen
en: Secure Secrets
bg: Защитете тайните си

note: The subtitle of the umbrella sentence in the first start screen. This is a sentence which gives the user a starting point what he can do if he opens the application for the first time.
en: Create or import a new Keepass safe
bg: Създадете или качете нов сейф на Keepass

note: Translators: Secrets is the app name, do not translate
en: Secrets
bg: Тайни

en: A password manager for GNOME
bg: Управление на пароли за GNOME

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: keepass;encrypt;secure;
bg: keepass;криптиране;шифриране;защитен;сейф;трезор;парола;кийпас;

en: New Window
bg: Нов прозорец

en: Lock on session lock
bg: Заключване при заключване на сесията

en: Reopen last opened database
bg: Отваряне на последно отваряната база от данни

en: Automatically open the unlock screen of the last opened database, otherwise show the welcome screen.
bg: Автоматично отваряне на екрана за отключване на последно отваряната база от данни. В противен случай се показва началния екран.

en: Save every change automatically
bg: Автоматично запазване след всяка промяна

en: Save every change you made instantly into the database. Please note that you cannot revert changes if Autosave is enabled.
bg: Автоматично запазване на всяка промяна в базата от данни. Обърнете внимание, че не може да върнете промените, ако е активирано автоматичното запазване.

en: Lock database after X minutes
bg: Заключване на базата от данни след толкова минути

en: Automatically lock your database after a given amount of minutes to improve the security.
bg: Автоматично заключване на базата от данни след определен брой минути за подобряване на сигурността.

en: Clear clipboard after X seconds
bg: Изчистване на буфера за обмен след толкова секунди

en: After copying the password clear the clipboard for security reasons.
bg: След копиране на парола буферът за обмен да се изчиства за сигурност.

en: Window size
bg: Размер на прозореца

en: Remember the window size.
bg: Запомняне на размера на прозореца.

en: Last opened database
bg: Последно отворена база от данни

en: Path to the last opened database.
bg: Път към последно отваряната база от данни.

en: Remember composite key
bg: Запомняне на съставен ключ

en: Remember last used composite key for database unlocking.
bg: Запомняне на последно използвания съставен ключ за отключване на база от данни.

en: Last used key provider
bg: Последно използван доставчик на ключове

en: Key provider for composite database unlocking.
bg: Доставчик на съставни ключове за отключване на бази от данни.

en: Remember unlock method
bg: Запомняне на метода за отключване

en: Remember last used unlock method for future database unlocking.
bg: Запомняне на последно използвания метод за отключване при следващо отключване на база от данни.

en: Backup the database on unlock
bg: Запазване на резервно копие на базата от данни при отключване

en: If an error occurs while saving the database, a backup can be found at ~/.cache/secrets/backups
bg: Ако възникне грешка при запазване на базата от данни, може да намерите резервно копие в „~/.cache/secrets/backups“

en: Sorting order of groups and entries
bg: Вид подредба на групи и записи

en: Order of the rows in the groups and entries view.
bg: Подредба в изгледа на групи и записи.

en: Use uppercases when generating a password
bg: Използване на главни букви при генериране на парола

en: Use uppercase characters A-Z when generating a random password.
bg: Използване на главни букви A-Z при генериране на парола.

en: Use lowercases when generating a password
bg: Използване на малки букви при генериране на парола

en: Use lowercase characters a-z when generating a random password.
bg: Използване на малки букви a-z при генериране на парола.

en: Use numbers when generating a password
bg: Използване на цифри при генериране на парола

en: Use numbers 0-9 characters when generating a random password.
bg: Използване на цифрите между 0-9 при генериране на парола.

en: Use symbols when generating a password
bg: Използване на знаци при генериране на парола

en: Use non-alphanumeric ASCII symbols when generating a random password.
bg: Използване на знаци от ASCII, които не са букви или цифри, при генериране на парола.

en: Password length when generating a password
bg: Дължина на генерираната парола

en: Number of single characters when generating a password.
bg: Брой единични знаци при генериране на парола.

en: Number of words when generating a passphrase
bg: Брой думи при генериране на парола-фраза

en: Separator when generating a passphrase
bg: Разделител при генериране на парола-фраза

en: Word separator to use when generating a passphrase.
bg: Разделител на думи, който да се използва при генериране на парола-фраза.

en: Manage your passwords
bg: Управление на пароли

en: Secrets is a password manager which makes use of the KeePass v.4 format. It integrates perfectly with the GNOME desktop and provides an easy and uncluttered interface for the management of password databases.
bg: „Тайни“ е програма за управление на пароли, която използва форма̀та KeePass v.4. Тя се интегрира перфектно с графичната среда GNOME и осигурява лесен и подреден интерфейс за управление на бази от данни с пароли.

en: Password management
bg: Управляване на паролите

en: Safe unlocking
bg: Отключване на сейф

en: Safe creation
bg: Настройки на сейфа

en: Enable debug logging
bg: Включване на съобщенията за отстраняване на грешки

en: Could not load attachment
bg: Неуспешно зареждане на прикачения файл

en: Passwords do not match
bg: Паролите не съвпадат

en: Unable to create database
bg: Неуспешно създаване на база от данни

en: Failed to generate composite key
bg: Неуспешно генериране на съставен ключ

en: Enter tag name
bg: Въведете етикет

en: The tag already exists
bg: Етикетът вече съществува

en: Saved in history
bg: Запазено в историята

en: Username copied
bg: Потребителското име е копирано

en: Address copied
bg: Адресът е копиран

en: One-time password copied
bg: Еднократната парола е копирана

en: Could not open URL
bg: Адресът не може да бъде отворен

en: The address is not valid
bg: Неправилен адрес

note: NOTE: Filechooser title for selecting attachment file
en: Select Attachments
bg: Избор на файлове за прикачване

en: Password copied
bg: Паролата е копирана

en: One-Time Password copied
bg: Еднократната парола е копирана

en: Title not Specified
bg: Заглавието не е зададено

en: Include Lowercase
bg: Включване на малки букви

en: Exclude Lowercase
bg: Изключване на малки букви

en: Include Uppercase
bg: Включване на главни букви

en: Exclude Uppercase
bg: Изключване на главни букви

en: Include Numbers
bg: Включване на числа

en: Exclude Numbers
bg: Изключване на числа

en: Include Symbols
bg: Включване на знаци

en: Exclude Symbols
bg: Изключване на знаци

en: Keyfile
bg: Ключов файл

en: Select Keyfile
bg: Избор на ключов файл

en: Clear Keyfile
bg: Изчистване на ключов файл

en: Select keyfile
bg: Избор на ключов файл

en: Could not load keyfile
bg: Неуспешно зареждане на ключов файл

en: Generate Keyfile
bg: Генериране на ключов файл

en: Use a file to increase security
bg: Използване на файл за по-голяма сигурност

en: Could not create keyfile
bg: Неуспешно създаване на ключов файл

en: No Smartcard
bg: Без чип карта

en: No RSA Certificate
bg: Няма сертификат за RSA

en: Smartcard
bg: Чип карта

en: Select certificate
bg: Избор на сертификат

en: No smartcard present
bg: Липсва чип карта

en: Please insert smartcard and retry.
bg: Поставете чип карта и опитайте пак.

en: _OK
bg: _Добре

en: Unlock your smartcard
bg: Отключване на чип картата

en: Failed to unlock Smartcard
bg: Неуспешно отключване на чип карта

en: Use a smartcard
bg: Използване на чип карта

en: Refresh Certificate List
bg: Обновяване на списъка със сертификати

en: No Key
bg: Няма ключ

note: TRANSLATORS For example: YubiKey 4 [123456] - Slot 2
en: {description} [{serial}] - Slot {slot}
bg: {description} [{serial}] — слот {slot}

en: Select key
bg: Избор на ключ

note: TRANSLATORS YubiKey is a proper name key, see https://en.wikipedia.org/wiki/YubiKey.
en: Select YubiKey slot
bg: Избор на слот в YubiKey

en: Touch YubiKey
bg: Докоснете YubiKey

en: Recent Files
bg: Скорошни Файлове

en: White
bg: Бяло

en: Blue
bg: Синьо

en: Green
bg: Зелено

en: Yellow
bg: Жълто

en: Orange
bg: Оранжево

en: Red
bg: Червено

en: Purple
bg: Лилаво

en: Brown
bg: Кафяво

en: Clone
bg: Клониране

note: This shouldn't happen TODO Set the body of the message based on the error kind.
en: Could not save Safe
bg: Неуспешно запазване на сейфа

en: Operation aborted: deleting currently active group
bg: Операцията е прекратена: изтриване на текущо активната група

en: Warning
bg: Внимание

en: You are deleting elements in the trash bin, these deletions cannot be undone.
bg: Изтривате елементи в кошчето, тези елементи не може да се възстановят в последствие.

en: Operation aborted: moving currently active group
bg: Операцията е прекратена: преместване на текущо активната група

en: Move completed
bg: Преместването е завършено

note: TRANSLATORS For example: "Safe ~/MySafe.kdbx is already open"
en: Safe {path} is already open
bg: Сейфът „{path}“ вече е отворен

en: Failed to unlock Safe
bg: Неуспешно отключване на сейфа

en: Safe saved
bg: Сейфът е запазен

en: No changes made
bg: Няма направени промени

note: pylint: disable=consider-using-f-string
en: Element deleted | {} Elements deleted
bg[0]: Елементът е изтрит
bg[1]: {} елемента са изтрити

en: Deletion completed
bg: Изтриването завърши

en: Undo
bg: Отмяна

en: Attribute deleted
bg: Атрибутът е изтрит

en: Copied
bg: Копирано

note: NOTE: Notification that a safe has been locked.
en: Safe locked due to inactivity
bg: Сейфът е заключен поради неактивност

note: TRANSLATORS e.g. "21 Selected". What is selected is an 'Item'.
en: {} Selected | {} Selected
bg[0]: {} избрано
bg[1]: {} избрани

en: Attribute key contains an illegal character
bg: Ключът на атрибута съдържа непозволен знак

en: Attribute key already exists
bg: Ключът на атрибута вече съществува

note: NOTE: Filechooser title for downloading an attachment
en: Save Attachment
bg: Запазване на прикачен файл

en: Could not store attachment
bg: Неуспешно запазване на прикачения файл

en: Attribute copied
bg: Атрибутът е копиран

en: Could not apply changes
bg: Неуспешно прилагане на промените

note: Still executes the finally block
en: Changes Applied
bg: Промените са приложени

en: Could not change credentials
bg: Неуспешна промяна на идентификационните данни

note: TRANSLATORS Warning dialog to resolve file saving conflicts.
en: Conflicts While Saving
bg: Конфликти при запазване

en: The safe was modified from somewhere else. Please resolve these conflicts from the main window when saving.
bg: Сейфът беше модифициран от някъде другаде. Разрешете тези конфликти от основния прозорец, когато запазвате.

note: Encryption Algorithm Derivation Algorithm
en: Unknown
bg: Неизвестен

note: NOTE: AES is a proper name
en: AES 256-bit
bg: AES 256-бита

note: NOTE: ChaCha20 is a proper name
en: ChaCha20 256-bit
bg: ChaCha20 256-бита

note: NOTE: Twofish is a proper name
en: Twofish 256-bit
bg: Twofish 256-бита

en: Entry expired
bg: Записът изтече

en: Hide Text
bg: Скриване на Текст

en: Selection copied
bg: Избраното е копирано

en: Password Strength
bg: Сила на паролата

note: TRANSLATORS Dialog header for when there is a conflict.
en: Unsaved Changes Conflict
bg: Конфликт на незапазените промени

en: Save and Quit
bg: Запазване и спиране на програмата

en: Back up, Save, and Quit
bg: Създаване на резервно копие, запазване и спиране

en: Don't Quit
bg: Без спиране на програмата

note: TRANSLATORS Warning Dialog to resolve saving conflicts. \n is a new line.
en: The safe was modified from somewhere else. Saving will overwrite their version of the safe with our current version.
    
     You can also make a backup of their version of the safe.
bg: Сейфът е модифициран от някъде другаде. Запазването ще презапише тяхната версия на сейфа с нашата текуща версия.
    
    Може да направите резервно копие на другата версия на сейфа.

note: TRANSLATORS backup and save current safe.
en: _Back up and Save
bg: _Създаване на резервно копие и запазване

en: Save Backup
bg: Запазване на резервно копие

en: Could not backup safe
bg: Неуспешно запазване на резервно копие на сейфа

en: Any file type
bg: Всеки вид файл

en: Select Safe
bg: Избор на сейф

en: File does not have a valid path
bg: Неправилен път към файл

en: Safe is already open
bg: Сейфът вече е отворен

en: _Create
bg: _Създаване

en: Cannot create Safe: Safe is already open
bg: Неуспешно създаване на сейф: сейфът вече е отворен

en: Could not create new Safe
bg: Неуспешно създаване на нов сейф

en: Could not save safe
bg: Неуспешно запазване на сейф
