libwnck 2.10 - en to bg translation catalogue (32 entries)

en: untitled application
bg: програма без име

en: Workspace Switcher
bg: Превключвател между работни плотове

en: Tool to switch between workspaces
bg: Инструмент за превключване между работни плотове

en: Click this to switch to workspace %s
bg: Натиснете тук за превключване към работен плот %s

en: Unknown Window
bg: Непознат прозорец

en: No Windows Open
bg: Няма отворени прозорци

en: Window Selector
bg: Списък с прозорците

en: Tool to switch between windows
bg: Програма за превключване между прозорците

en: Window List
bg: Списък с прозорците

en: Tool to switch between visible windows
bg: Инструмент за превключване между видимите прозорци

en: _Close All
bg: _Затваряне на всички

en: _Minimize All
bg: _Минимизиране на всички

en: _Unminimize All
bg: _Деминимизиране на всички

en: Unmi_nimize
bg: _Деминимизиране

en: Mi_nimize
bg: _Минимизиране

en: Unma_ximize
bg: Дема_ксимизиране

en: Ma_ximize
bg: Ма_ксимизиране

en: _Only on This Workspace
bg: _Само на този работен плот

en: _Always on Visible Workspace
bg: _Винаги на видимия работен плот

en: Workspace %d
bg: Работен плот %d

en: Workspace 1_0
bg: Работен плот 1_0

en: Workspace %s%d
bg: Работно място %s%d

en: On _Top
bg: _Отгоре

en: _Move
bg: _Преместване

en: _Resize
bg: О_размеряване

en: _Close
bg: _Затваряне

en: Move to Workspace _Left
bg: Преместване на _левия работен плот

en: Move to Workspace R_ight
bg: Преместване на _десния работен плот

en: Move to Workspace _Up
bg: Преместване на _горния работен плот

en: Move to Workspace _Down
bg: Преместване на до_лния работен плот

en: Move to Another _Workspace
bg: Преместване на друг _работен плот

en: untitled window
bg: неозаглавен прозорец
