gconf-editor - en to bg translation catalogue (97 entries)

en: Configuration Editor
bg: Настройки на програмите

en: Directly edit your entire configuration database
bg: Директно редактиране на цялата база с настройки

en: Bookmarks
bg: Отметки

en: gconf-editor folder bookmarks
bg: отметки за папки на редактора на настройки

en: Edit Bookmarks
bg: Редактиране на отметките

en: <no value>
bg: <без стойност>

en: Couldn't display help: %s
bg: Помощта не може да бъде показана: %s

en: An editor for the GConf configuration system.
bg: Редактор за конфигурационната система GConf.

en: Couldn't unset key. Error was:
    %s
bg: Неуспешно премахване на стойността на ключ. Грешката е: 
    %s

en: Could not create key. The error is:
    %s
bg: Неуспех при създаване на ключ. Грешката е:
    %s

en: Could not change key value. Error message:
    %s
bg: Неуспех при промяна на стойността на ключ. Съобщение за грешка:
    %s

en: Currently pairs and schemas can't be edited. This will be changed in a later version.
bg: В момента двойки и схеми не могат да се редактират. Това ще се промени в по-нова версия.

en: Could not sync value. Error was:
    %s
bg: Стойността не може да бъде синхронизирана. Грешката е: 
    %s

en: _File
bg: _Файл

en: _Edit
bg: _Редактиране

en: _Search
bg: _Търсене

en: _Bookmarks
bg: _Отметки

en: _Help
bg: _Помощ

en: New _Settings Window
bg: Нов прозорец за настро_йки

en: Open a new Configuration Editor window editing current settings
bg: Отваряне на нов прозорец на редактора на настройки за редакция на текущите настройки

en: New _Defaults Window
bg: Нов прозорец за с_тандартните настройки

en: Open a new Configuration Editor window editing system default settings
bg: Отваряне на нов прозорец на редактора за промяна на стандартните настройки

en: New _Mandatory Window
bg: Нов прозорец за за_дължителни настройки

en: Open a new Configuration Editor window editing system mandatory settings
bg: Отваряне на нов прозорец на редактора за промяна на задължителните настройки

en: _Close Window
bg: _Затваряне на прозорец

en: Close this window
bg: Затваряне на този прозорец

en: _Quit
bg: _Спиране на програмата

en: Quit the Configuration Editor
bg: Спиране на редактора на настройки

en: _Copy Key Name
bg: _Копиране името на ключа

en: Copy the name of the selected key
bg: Копиране на името на избрания ключ

en: _Find...
bg: _Търсене...

en: Find patterns in keys and values
bg: Откриване на даден образец в ключове и стойности

en: _List Recent Keys
bg: _Последно използвани ключове

en: Show recently modified keys
bg: Показване на ключовете променяни наскоро

en: _Add Bookmark
bg: _Добавяне на отметка

en: Add a bookmark to the selected directory
bg: Добавяне на отметка към избраната папка

en: _Edit Bookmarks
bg: _Редактиране на отметките

en: Edit the bookmarks
bg: Редактиране на отметките

en: _Contents
bg: _Потребителско ръководство

en: Open the help contents for the Configuration Editor
bg: Зареждане на потребителското ръководство към редактора на настройки

en: _About
bg: _Относно

en: Show the about dialog for the Configuration Editor
bg: Показване на прозореца „Относно“ към редактора на настройки

en: _New Key...
bg: _Нов ключ...

en: Create a new key
bg: Създаване на нов ключ

en: _Edit Key...
bg: _Редактиране на ключ...

en: Edit the selected key
bg: Редактиране на избрания ключ

en: _Unset Key...
bg: _Изчистване на ключ...

en: Unset the selected key
bg: Изчистване на избрания ключ

en: Set as _Default
bg: Установяване като _стандартна стойност

en: Set the selected key to be the default
bg: Настройване на избрания ключ да е стандартната стойност

en: Set as _Mandatory
bg: Установяване като _задължителна стойност

en: Set the selected key to the mandatory
bg: Настройване на избрания ключ към задължителната стойност

en: Configuration Editor (Default settings)
bg: Редактор на настройки (стандартни настройки)

en: Configuration Editor (Mandatory settings)
bg: Редактор на настройки (задължителни настройки)

en: (None)
bg: (липсва)

en: Cannot create GConf engine. Error was:
    %s
bg: Неуспех при създаване на ядрото на GConf. Грешката е:
    %s

en: Configuration Editor (Defaults settings)
bg: Редактор на настройки (стандартни настройки)

en: Type
bg: Тип

en: The Configuration Editor window type.
bg: Тип на прозореца за редактора на настройки

en: Name
bg: Име

en: Value
bg: Стойност

en: Key Documentation
bg: Документация за ключа

en: This key is not writable
bg: В този ключ не може да се записва

en: This key has no schema
bg: Този ключ няма схема

en: Key name:
bg: Име на ключа:

en: Key owner:
bg: Собственик на ключа:

en: Short description:
bg: Кратко описание:

en: Long description:
bg: Подробно описание:

en: T_rue
bg: _Истина

en: _False
bg: _Лъжа

note: These have to be ordered so the EDIT_ enum matches the * menu indices * combobox indices
en: Integer
bg: Цяло число

en: Boolean
bg: Булева стойност

en: String
bg: Низ

en: Float
bg: Число с плаваща запетая

en: List
bg: Списък

en: Add New List Entry
bg: Добавяне на нов елемент на списък

en: _New list value:
bg: _Нова стойност на списък:

en: Edit List Entry
bg: Редактиране на запис от списък

en: _Edit list value:
bg: _Редактиране на стойност на списък:

en: Path:
bg: Път:

en: _Name:
bg: _Име:

en: _Type:
bg: _Тип:

en: _Value:
bg: _Стойност:

en: List _type:
bg: _Тип на списъка:

en: _Values:
bg: Стойнос_ти:

en: New Key
bg: Нов ключ

en: Edit Key
bg: Редактиране на ключ

en: Pattern not found
bg: Образецът не е открит

en: Find
bg: Търсене

en: _Search for:
bg: _Търсене за:

en: Search also in key _names
bg: Търсене и в _имената на ключовете

en: Search also in key _values
bg: Търсене и в _стойностите на ключовете

en: Close the output window
bg: Затваряне на изходния прозорец

en: Copy selected lines
bg: Копиране на избраните редове

en: Clear the output window
bg: Изчистване на изходния прозорец

en: Output Lines
bg: Изходни редове

en: [KEY]
bg: [КЛЮЧ]
